Operovali bábätko niektorej z vás na šelest srdca?

bobulka34
24. okt 2007

operovali babetko niektorej z vas na selest. My chodime na antolsku k MUdr turbovej a dost nas nastrasila.

timik77
22. nov 2012

Ahojte, nevie niekto poradit, ako to chodi v ordinacii u kardiologicky Krc-Turbovej na Antolskej? povedali mi ze ordinuju od pol osmej, tak mame prist. zaujimalo by ma ci tam mam cakat naval ludi? neviem ci tam ist vcas, alebo staci neskor, pripadne kolko sa caka...? 😒

verciss
4. dec 2012

@bubca my mame uplne tu stejnou diagozu a take ma mala jednu komoru vetsi nez druhou...kdyz jsem se to dozvedela 3dny po porodu,tak jsem se slozila.... nasadili na leky....pak zas vysadili a ted cekame zda nam to taky sroste nebo ne...

verciss
4. dec 2012

@bubca my mame uplne tu stejnou diagozu a take ma mala jednu komoru vetsi nez druhou...kdyz jsem se to dozvedela 3dny po porodu,tak jsem se slozila.... nasadili na leky....pak zas vysadili a ted cekame zda nam to taky sroste nebo ne...
@bubca

viper
11. jan 2013

ahojte mne sa tiež dcerka narodila s vrodedenou srdcovou vadou ma defekt pravej komory.mala dieru v srdiečku.ako 5mesačnú ju operovali.zaplatali jej to sme sledovaný v Bratislave na kramaroch na kardiologii a aj v B.Bystrici.teraz 18 januar budú 3 roky ako je po operácií a je zatial všetko v poriadku.berie síce lieky na srdiečko lebo po operácií mala aritmiu srdca tak musí brat lieky a bude ich brat už navždy.

viper
11. jan 2013

@bobulka34 ahoj mne sa narodila dcerka s vrodenou srdcovou vadou mala selest a nezacelilo sa jej to.tak ju ako 5mesačnu operovali.teraz 18.januára budu 3roky ako je po operácií a je zatial všetko v poriadku.sme sledovaný v Bratislave a aj v B.Bystrici.berie lieky lebo po operácií mala aritmiu srdca tak jej nasadili Digoxín a ide to brat navždy.

vrska
13. nov 2017

@viper Ahoj..dostala som sa do tejto konverzacie s tym istym problémom...My mame 2 mesiace a 2 tyzdne,z 3,5mm sa nam to zvacsilo na 5mm...ak to pojde takto dalej caka nas tiez potom zakrok...chcem sa spytat aky mate stupen selestu...sice ako pozeram pisali st etu v roku 2013...proste vas pribeh akk sa s nim mozuete podelit dakujem pekne...mame z toho s manzelom strach

sayana12
15. jún 2018

@bubca môžem sa niečo spýtať