Operuje sa detský pruh aj v Trnave?

plsinka30
13. mar 2015

Ahojte, mate niekto skusenost s operaciou detskeho pruhu v Trnave? Maly ma 3 roky a ma ist na operaciu pruhu a vraj to v Trnave nerobia (povedal mi to dnes chirurg z TT).... Je to pravda? Ak ano, ake mate skusenosti s operaciu na Kramaroch v BA? Dakujem pekne za vsetky odpovede, s BA nemocnicou nemame ziadne skusenosti, tak mam obavy.....

silviatt
13. mar 2015

Ahoj. Kamoskina mala bola v Trnave v tej novej casti nemocnice

ivushqa
13. mar 2015

deti sa operujú na detskej chirurgii a tá je v Detskej fakultnej nemocnici na Kramároch....v TT sa operujú len dospelí

donamia
14. mar 2015

Ahoj, ja som bola s malym na Kramaroch, a teda mam len pozitivne skusenosti s chirurgie, personal na jednicku a aj starostlivost po operacii. Mal zlomenu rucicku. A aj kontroly po operacii na ambulancii u nich, super pristup k dietatku.

barboorka
14. mar 2015

ahojky, my sme boli teraz v januari s 3 rocnym synom tiez v ba, ale isli sme cez jednodnovu chirurgiu Dr. Babalu, maly mal dokonca pruhy dva - pupocny aj slabinovy a prebehlo to bez akychkolvek komplikacii, aj operacia aj pooperacna starostlivost doma.. cele to trvalo 3 hodiny od prichodu, doplacali sme sice 150 EUR ale vobec nelutujeme, nebola treba 3 dnova hospitalizacia v nemocnici.. skus pozriet na ich stranke http://www.euromed.name/

aristka
14. mar 2015

To mi je novinka,trnava robila takéto ľahké operácie.to bol lekár zo špitála...