Opuch kolena

smejko0501
23. apr 2018

Ahojte maminy.Potrebujem surne poradit..stalo sa niekomu,ze by vazmu dietatu do 5rokov opuchlo bez dovodu koleno?Moj syn ma 4 a pol roka a on pernamentne pada a uz prisiel prvy priznak,naposledy sme boli v sobotu v Ostrave v dinoparku a tam vkuse niekde zakopaval,namiesto pekneho zazitku som zazivala len stres ,ze som ho musela upozornovat,nech si dava pozor,ale on nie ,on je proste dieta ktore stale musi bezat a tak neviem ci to stym nema teraz suvis,vcera na obed som ho dala k babke a bolo vsetko ok...rano mi volala stysm,ze ho nemoze odniest do skolky ,lebo ze mu opuchlo koleno a ze ho to dost boli a dost krival a povedala,ze vcera nikde nespadol,tak snim sla k doktorke ,ta jej povedala,ze tam ma pravdepodobne vodu,ze treba ist rano o siestej na ortopediu,ale ze nezarucuje ze ho vezmu,ze cakacia doba je 3mes.Boze ked sa clovek zbavy jednej veci pride druha.Prosim poradte ako inak by sa to dalo liecit?Bez toho aby mu tu vodu museli vyberat?Dakujem krasne za kazdu radu.

truthy
23. apr 2018

Tak to asi tazko len tak same prestane ale odpuchne :/

smejko0501
autor
23. apr 2018

@truthy vsak prave preto som chcela radu ,ci sa da to liecit aj doma nejakym sposobom,aby ho nemuseli trapit vyberanim vody....viem ze je to brutalna bolest aj ked by mu to umrtvili

lumikuma
23. apr 2018

Nemal kliesta za poslednych par mesiacov? Moze to byt aj borelioza..

elninoenmipueblo
23. apr 2018

No urgentne..ak to ma bolestive.. lekar ti da octanovy zabal,ale ak by to bolo vaznejsie...daju to dietatu do gypsu..podla mna.
Na nete su taketo s prepacenim s#acky tak tu nehladaj..https://domacaliecba.sk/najlepsi-prirodny-recep...

smejko0501
autor
23. apr 2018

@lumikuma nie nemal

smejko0501
autor
23. apr 2018

@elninoenmipueblo no lekar nedal nic,mam ist rano o siestej na ortopediu,ale tam ze nezarucuje ze mi ho vezmu,cakacia doba 3mes....no to viem,ze su vsetky internetove produkty s.ačky ,preto chcem domacu liecbu

beky1813
23. apr 2018

Na tu ortopediu radsej chodte rano. Aspon skusis, ci zoberu

smejko0501
autor
23. apr 2018

@beky1813 najhorsie je ze to prislo v najnevhodnejsi cas,v nedelu mi odcestoval chlap do zahranicia,okrem 4a pol rocneho mam doma este dva a pol rocneho a ktomu som v 7 mes.tehotenstva,tak som nadsena :(

beky1813
23. apr 2018

@smejko0501 bohuzial. Choroby a urazy si nevyberaju podla vhodneho casu

smejko0501
autor
23. apr 2018

@beky1813 vsak toto,jak naschval,vzdy sa nieco stane prave vtedy ked nemusi,a vzdy vtedy ked je chlap prec