Opuchnutý kĺbik na prste a kŕčovité držanie prsta

mariala
12. júl 2013

mam 25 mesačneho syna, pred necelym mesiacom mu doktorka brala krv na vyšetrenie CRP pre vysoku horúčku, CRP bolo negativne, všimla som si že mu spuchla hanka na prste a zaroveň aj krčovite držanie prsta, doktorka neprikladala tomu vyznam, každy večer mu masirujem po kupely rukya prsty. krčovite držanie prstiika stale pretrvava ba dokonca sa zhoršuje lebo dnes som zistila ze spodny klb na prste ma akokeby vyskočeny z jamky ale bolest nepocituje pri masaži, nemate prosiim vas skusenost s niečim takym. Myslim že by bol naj RTG a vyšetrenie to je jasne ale je pred nami veekend a chcem sa spytat či ste sa s tym stretli u vašich detičiek a čo ste robili :((

cerez
12. júl 2013

@mariala Aj keď je víkend, treba ísť na pohotovosť. Rtg musia urobiť.

evarak
12. júl 2013

urcite by som utekala na pohotovost 😒

mariala
autor
12. júl 2013

maly ale vobec nepocituje bolest ked mu to masirujem, mame ustretovu pediatričku skusim jej brnknut zajtra opišem jej situaciu a uvidim , dufam že bude mať pohotovosť a kukne ho skor ako v pondelok a dakujem 🙂

bibinka
12. júl 2013

šup šup na RTG, kľudne aj na úrazovku do hociktorej nemocnice

aristka
12. júl 2013

brala mu to z pršteka ,ktorý opisuješ,ak áno mohol sa tam zaniesť nejaký infekt...určite to treba riešiť,ak by mal vyskočený kĺbyk určite by ho to bolelo,ak by sa to do zajtra zhoršilo ,nastúpili teploty určite treba isť na pohotovosť...ak máš možnosť to prekonzultovať s lekárkou využi to ...