Pád ročného dieťaťa

donutka99
8. aug 2022

Ahojte, syn má rok a 4 mesiace
Dnes urobil svoje prvé kroky prešiel z izby do Obývačky sam. No potom ako sa otočil a chcel si zobrať pitie tak spadol na hlavu. Plakal bol vystrašený a preto sem píšem ci sa mam báť alebo ísť na pohotovosť je to moje prvé dieťa a neviem no... Ale zatiaľ vyzera byt v pohode

pribinak
8. aug 2022

@donutka99 pokial nezvracia a nekrvaca tak netreba. Tých pádov bude ešte veľa

patka06
8. aug 2022

Upokoj sa, začal chodiť, pádov bude ešte veľmi veľa,
Ak je v pohode, reaguje, nie je spavý, nezvracia a má v poriadku zreničky, netreba nikam chodiť,

noami12
8. aug 2022

@donutka99 neboj sa tie prve krôčiky sú ešte neisté, podla mna začal plakať lebo sa sám lakol toho pádu, mam tiež dcérku v takom veku, narodenu v marci 🙂
Pokiaľ sa neudrel o nejaký roh a nevidíš nejaké iné priznaky tak netreba 🙂

evkamotka
8. aug 2022

Ak nebol v bezvedomi a sprava sa normalne, nesla by som

erika707
8. aug 2022

Takych padov este bude, ale vylala kazdy (vlastna skusenost). Pokial nebol v bezvedomi, nezvracia , nie je spavi netreba ,ale isto ho treba este sledovat, ak by sa nezdal urcite treba s nim ist .

tani777
8. aug 2022

Neboj,tak jak Ti pisu vyssie ❤️
Ja ta len ukludnim,mne sa minule skoro 2 rocna tak strepala,rovno na roh o drevo udrela hlavu,v sekunde jej navrela hrca na hlave,no nebolo mi vsetko jedno...ale,plakala hned,ukludnila sa pomerne rychlo (do 5min urcite),je kojena,takze si vypytala cicik-trosku jeden,trosku druhy..a zrazu jak keby sa nic nestalo,zisla zo mna dole a uz zas vystrajala,behala..2dni mala hrcu na cele,modrinu cca tyzden
Tiez mi nebolo vsetko jedno jak som videla tu hrcu,najprv som myslela,ze pobezim na traumacku..no predychala som to,pozorovala ju,a bola v pohode 🙂

mikadooo
8. aug 2022

@donutka99 ak nevracia, neodpadáva, nie je apatický, nevyvracia očká, nie je uplakaný a nechytá si hlavičku, je to ok. Keby bolo zle, určite by si to zbadala nedá sa to prehliadnuť, neboj ❤️

ankare
8. aug 2022

@donutka99 och, takých pádov bude ešte veľa. 😔Ak nezvracia, nie je spavy, neboj sa. Držím palce!

jaskolka
8. aug 2022

Sleduj ho, či nezačne byť nejaký spavy, apaticky, nevracia, či sú zreničky rovnaké.
Keď normálne sa hrá, papá, tak ako vždy, nie je dôvod na paniku. Pády ešte budú a koľko.. Sú to deti, sú akoby z gumy, príroda ich prispôsobila na to