Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Padajúce očné gule pod spodné viečko u štvormesačnej

lverffy
20. feb 2016

Ahojte kamoskina mala ma problem ktory zatial nevie identifikovat ani ziaden lekar sa s tym nestretol. Ked lezi babo na chrbte zapadaju jej ocne gule pod spodne viecko potom zase zaostri kuka na predmety ale ked zmurkne opat sa gule stiahnu pod viecko. Ked je vo vertikalnej polohe tak to nerobi. Akakolvek rada bude velmi vitana. Vopred dakujem.

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simsalabim
20. feb 2016

Dr. Fischerova v BA na Gercenovej je velka odbornicka, detska ocna chirurgicka. Kedysi operovala v Detskej fakultnej. Skuste sa poradit s nou.

lverffy
autor
20. feb 2016

@blankaj ano ta kamoska to riesi dost aktivne ale ani google ani doktori zatial nedali stanovisko

lverffy
autor
20. feb 2016

@simsalabim dakujem za tip!!!

katrin21
20. feb 2016

@lverffy no, moze ist aj o mikrozachvaty epilepsie podla mna..... tie sa casto prejavuju len takto nenapadne....
ale moze to byt aj okohybny svalovy problem len.... ktovie.... zvlastne, ze to robi len v lahu....

lverffy
autor
21. feb 2016

@katrin21 o epilepsii citala ale tam zapadaju oci pod horne viecko teda tak sa to pise. Dakujeme za nazor. Budeme dalej patrat

simsalabim
21. feb 2016

@lverffy chodia za nou ludia z celeho Slovenska. Skuste jej zavolat - vacsinou si sama dviha telefon (ak nie, treba si ju vypytat) a vysvetlit jej situaciu. Viem, ze ma, ako vsetci lekari, dlhe objednavacie terminy, ale v nasom pripade, ked som jej vysvetlila situaciu, tak povedala, ze mame prist pred ordinacnymi hodinami, ze ona pride skor a vysetri nas (toto bolo cca pred 6 rokmi). Moju dceru potom aj operovala (robila vtedy este na ciastocny uvazok aj v Detskej fakultnej, ale myslim, ze teraz uz neoperuje).

katrin21
21. feb 2016

@lverffy nemusia ani vobec zapadat, tych zachvatov je milion druhov.. kamoskinmu synovi napr. iba padla hlava na hrud na par sekund, nic viac.... niekolkokrat za den... a bola to epilepsia...

laurika25
21. feb 2016

@lverffy aj mojej sa to stalo asi 3x...a tiez ked mala 4m..bola som s nou na neurologii aj eeg jej robili a bolo vsetko ok...Ja som vtedy vygooglila hydrocefalus..ze ked je v hlavicke tlaci liquid na nieco tak sa ocne bulby prevracaju nadol. Nastastie u nas to preslo..dcerke sa to stalo aj zopar krat po prebudeni,tiez som myslela,ze to ma nieco spolocne s epi.

lverffy
autor
21. feb 2016

@katrin21 aha no snad nie :(

lverffy
autor
21. feb 2016

@laurika25 dakujem za info no jej mala to robi sustavne ak je na chrbte vo vertikale ani na bruchu to nerobi...je to fakt cudne a aj to ze ani google tuto vec nenasiel

laurika25
21. feb 2016

@lverffy hmm..ja som vygooglila ten hydrocefalus na anglickom fore..bola tam diskusia,tiez som mala obavy..u tvojej kamaratky to bude nieco ine,myslim,ze keby ste poskusali nieco v anglickom jazyku tak nieco vygooglite..drzim palceky

Tu začni písať odpoveď...

Odošli