Padanie vlasov v 16. rokoch

13. feb 2021

Ahojte mbudem mat 16 a dost mi padaju vlasy najmä ked si ich umyjem. Predtym som ich mala tusim aj hustejsie ako za poslednu dobu. Cez den mi ich vypadne naozaj vela teda podla mna su vsade na zemi aj ked vysavam kazdy den. Ked si ich umyvam tak predtym mi vypadlo asi okolo 100 vlasov niekedy aj nad sto potom som zacala pouzivat zinkorot a pada mi asi cca 80. Ale ked sa pozriem kolko pada mojej sestre mam pocit ze jej vypadne tak jeden vlas za den ona ked si prejde po vllasoch tak nic ja ked si prejdem tam mi vzdy nejaky vypadne . Skusala som ten trik ze ak ti vypadne vlas a budes citit ten korienok tak je to vporiadku ja ho obcas citim a obcas nie pri umyvani vlasov asi pri polovici nic necitim. Takze chcem sa opytat ci je to vporiadku popripade preco mi zacali tak padat a ako to zmiernit. Dakujem, l❤️

lenuska9999
13. feb 2021

Môže to byť zo všelijakých dôvodov. Napr hormonálne zmeny, zlá životospráva atď. Atď. Atď.
Čo mne pomohlo bol cesnaková šampón z Farmasi či ako sa volá tá firma. Mala som šampón aj masku a vlasy mi prestali vypadávať.

autor
13. feb 2021

@lenuska9999 dakujem ❤️

timealofajova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulienka1103
13. feb 2021

Si mladá, ešte sa ti dejú všelijaké zmeny v tele. Ale môžeš skúsiť Biosil, stojí to nejak do 5€ a je to naozaj super. Žiadne tie katalógové predaje a predražené blbosti 🙂

timealofajova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
13. feb 2021

Venira

autor
13. feb 2021

@timealofajova to mi je luto dufam ze sa to zlepsi

timealofajova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
missviolet
13. feb 2021

Mne ich pada aj 400 denne, normalne uz mam plesinu. Nasadila som vitaminy na vlasy a 20mg zeleza plus Revalid sampon a kondicioner. Chodim na kryoterapiu ku kiznej. Zda sa mi ze to zabera, uz ,len, vypadne cca 150 ale... mala som vzdy riedke vlasy sle toto co mam teraz je katastrofa

autor
13. feb 2021

@missviolet drzim palce az sa to zlepsi. Ja som mala praveze vzdy huste len tersz mi zredli

timealofajova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titla
13. feb 2021

Tiez mi takto cca v 16 rokoch zacali viac padat vlasy. Vzdy som mala jemne vlasy ale v mladosti aj velmi huste. Teraz mam 35 a na hlave ani nie tretinu povodneho objemu☹
Skusala som rozne sera, kury, vyzivove doplnky ale v podsatate to ma minimalny efekt. Az po rokoch sa u mna prislo na to, ze je to hormonalny problem - mam pco a zvysenu hladinu testosteronu. Kvalita vlasov sa mi zlepsila len v tehotenstve a pocas brania HAK (na tie vsak zle reagujem).