Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pálenie pri cikaní 15 mesačného dievčatka

6nikus
23. aug 2012

Mile mamicky, mam 15 mesacnu dcerku a ma anginu, ale horsie je , ze pri cikani zacne plakat, isto ju tam pali,
neviete mi prosim poradit nejaku dobru masticku, alebo nieco? dakujem 🙂

aduskatt
23. aug 2012

@6nikus no tak najlepsie, co ti mozem poradit na to miesto MK je bezat lekarke.....

chryse
23. aug 2012

@6nikus zrejme ma aj zapal moc. ciest...... chytro zajdi s mocom k lekarke nech jej ho zmeraju,,,aby jej do nepreslo na ladviny,,,,

sissy27
23. aug 2012

@6nikus canesten krém... ale ak ju páli pri cikaní, tak to môže byť aj zápal močových ciest a na to ti veru mastička nepomôže... užíva ATB? ak áno, môže mať problém z toho alebo ak nosí plienky, tak zapareninu... pozrela si ju poriadne? má začervenanú "šušku"?

6nikus
autor
23. aug 2012

vsak som dnes bola asi vsade, aj u svojej aj na krcnom, a vcera na pohotovosti, povedali len cista voda, ale sa mi tak vidi, ze to je horsie, asi zajdem zas na pohotovost, .. dakujem :D

sissy27
23. aug 2012

@6nikus nechápem, čo má tvoja doktorka a krčná s pálením pri močení u tvojej dcéry a aká čistá voda?

chryse
23. aug 2012

@6nikus ale pre istotu vezmi v skumavke moc,,,,ja som tak bola a musela som hodinu cakat kym sa mi mala vypisala do sacku. Oni ti ho tam vedia skontrolovat pasikom., A ake ant. beriete???

6nikus
autor
23. aug 2012

@sissy27 , doktorka povedala, ze ju ma trosku cervenu, atb neuziva, spinka teraz konecne po dvoch dnoch, tak ked sa zobudi asi zajdem zas na pohotovost, , a vravela som tam, ze cika strasne malo , ze asi ju to pali, a ona si isla svoje, lenze to nieje sranda ...

chryse
23. aug 2012

@sissy27 asi to nebude zo zacervenanej pisulky,,,lebo to by si asi vsimla,,,,

evakva
23. aug 2012

@6nikus Rano odober malej moc a sup k lekarovi, pripadne aj hned.

6nikus
autor
23. aug 2012

@sissy27 no lebo vcera na pohotovsti ma poslala vsade, ze nevie co jej je, ci su to uska abo zubky, bo mala aj teploty, a na krcnom je prisli na to , ze ma anginu

sissy27
23. aug 2012

@6nikus no veľa tekutín (nie sladené a nie mlieko, ale čistú vodu a čaj), lebo ak málo pije a plus tieto teplá, tak môže mať hustý agresívny moč... ale išla by som k lekárovi pre istotu, naozaj to môžu byť močové cesty a s tým sranda nie je...

chryse
23. aug 2012

@6nikus tak si mala trvat na tom, aby jej ho skontrolovali,,,, my musime pri kazdej teplote kontrolovat moc (mali sme reflux) a vzdy ked ideme na pohotovost a divne na mna kukaju, ze naco xem kontrolovat moc, tak trvam na svojom, je to moje dieta a kazdy zapal ladvin sposobuje jazvy na ladvine a tym sa znizuje funkcnost.

6nikus
autor
23. aug 2012

ked je zoberiem moc teraz, ked sa zobudi, ci to musi byt asi ranni, zatial malicka nebola takto chora, tak som take veci neriesila, preto sa tu pytam, a dakujem vam

sissy27
23. aug 2012

@chryse tak keď pýtala mastičku, tak to vyzeralo, že snáď ani neuvažuje nad nejakým zápalom moč. ciest napríklad, lebo tak hádam to by ozaj nikto neliečil mastičkou... dovolila som si teda zvažovať aj túto variantu...

chryse
23. aug 2012

@sissy27 preto nemoze mlieko???? ked je chora a zvyknuta na noc pit mliecko pre jej ho nema dat? 😨

chryse
23. aug 2012

@6nikus urcite cerstvy moc. Ak pojdes rano,, tak tesne pred odchodom jej ho vezmi do sacku a prelej do skumavky,,,, a ked prides hned zaklop sestricke a povedz jej aky mas problem a ze si doniesla moc.

chryse
23. aug 2012

@sissy27 no to je pravda,,,,

sissy27
23. aug 2012

@chryse kua rozbila sa mi krištáľová guľa a nevidím... ak by mala mykózu z ATB (čo som v čase písania toho príspevku ešte nevedela, že neužíva) tak nie, neodporúčajú sa vtedy mliečne výrobky, iba probiotické...

chryse
23. aug 2012

@6nikus aa preco ti vlastne nedali ant. ked ma mala anginu????

6nikus
autor
23. aug 2012

@chryse moja mi ich predpisala a krcna zrusila, ze to je na dobrej ceste , co sa tyka anginy,

pamaja
9. apr 2015

Ja to mávám keď prechladnem, prefúkne, vtedy stačí "horúci" kúpel a je to preč, alebo sa oprieť o veľmi teplý radiátor a zotrvať tak min 10 min. "Horúci" kúpeľ myslím tým, koľko dieťa vydrzí, tak cca 37-38 stupňov... Dospelý viac, ale pozor, nesmie to byť vo výške srdca.Keby som neaplikovala horúci alebo bilinny kúpeľ, skončín so zápalom močových ciest. Ďalej sa môže jednať o veľmi koncentrovaný moc, dať napiť dieťaťu dostatok tekutín. Ak to neprejde, potom riešiť dr.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli