Parazity u dieťatka

reni0911
13. aug 2018

Ahojte banenky, potrebujem poradit ohladne parazitov v tele. Svokra si mysli ze syn ma v tele cervikov. Dost casto ho svrbi nos a stazuje sa ze aj ritula. Rit mu vytietem poriadne. Minule som sa mu sprepacenym aj sparala vo vykale, neviem ci aj tam sa zvylnu vyskotovat? A nic som teda nenasla. Neviem teda ci mu dat preventivne sirup na parazitov? Dakujem za kazdu odpoved a pekny vecer minky

evitka83
13. aug 2018

@reni0911 tak ho zoberte k lekarke, nech mu vysetri stolicu a urobi vyter z konecnika

blairgossip
13. aug 2018

@reni0911 Ved ho zober k lekárovi boze

lindusss2016
13. aug 2018

Parazity v stolici mozes a aj nemusis najst, zalezi od toho, ake to su. A ze ho svrbi nos, to si ako svokra mysli, ze mu uz vyliezaju hlisty? To by ste snad videli. A parazity nie su zo zle vytretej riti, ale vacsinou sa prenasaju fekalno-oralnym sposobom, moze ich dostat aj zo zle umytej zeleniny.

nietzsches
13. aug 2018

Aky sirup sa dava preventivne na patazity?

lubik87
13. aug 2018

@reni0911 vyšetriť stolicu a máš pokoj 🙂

ciernysokol
13. aug 2018

Mozu to byt mrle,ked ho svrbi.kludne mozte ist k doktorke spravit vyter,negativny ale este nemusi znamenat,ze nic nema,kedze diagnostika parazitov je na velmi velmi slabej urovni,priznavaju aj imunologovia.v stolici casto vidno male biele zrniecka,ako ryza,ale aj nemusi byt vidno.aj biele nitky.zalezi od typu parazita.celkom dobra diagnostika na toto je aj biorezonancia.liecba mrli,ak su to,nejak velmi komplikovana nie je,su lieky,aj prirodne veci pomahaju

danielak84
13. aug 2018

Mojmu 2 rocnemu zistili parazity z krvi.Dostal lieky Vermox ale v stolici som nevidela ze by nieco bolo.

reni0911
autor
14. aug 2018

Dakujem vam babenky

didileo
15. aug 2018

@ciernysokol prosím Ťa, čo prírodné pomáha na mrle? Ďakujem za radu.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ciernysokol
15. aug 2018

@didileo skus pozriet na nete,je toho vela.ziadne sladke,pit vodu z kyslej kapusty,palina,to neviem,ci dieta vypije,horke je to ze az,oresak,ten je ucinny a ja som brala aj kremelinu,ta bola velmi dobra,mozno do jogurtu dat.ale je dobre aj klasicke lieky a podporit alternativou.vsak lekar uz poradi,co a ako brat z chemickych liekov

ciernysokol
15. aug 2018

@taskataska preco?ja uz mam v tomto smere vela skusenosti.samozrejme,zalezi na pristroji,ako kto vie interpretovat vysledky a dat dva a dva dokopy.biorezonancia je siroky pojem,neviem,ci pod nim chapeme vsetci to iste.zhrnula by som to tak,ze nic nie je 100% tne,ked nefunguje jedno,skusim druhe.v kazdom pripade,som vdacna,ze zijem v dobe,kde ked nedokaze pomoct klasicka medicina,mozem skusit nieco ine.mne je jedno,co vravia druhi,co sa pise...za zdravie sme si zodpovedni sami a uz vela rokov sledujem,skusam,patram,vytvaram si vlastne nazory.nespochybnujem homeopatiu,akupunkturu,hladovky,vegetarianov.ked mi nepomoze jedno,skusim nieco ine,odmietam trpiet chorobami len preto,ze klasicka medicina nevie,co s tym.a kazdy moze verit comu len chce,zijeme v slobodnej krajine ;) ( relativne)

didileo
16. aug 2018

@ciernysokol ďakujem veľmi pekne

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ciernysokol
18. aug 2018

@taskataska 🙂))) celkom si ma pobavila.zjavne sa medicine nevenujes ani z rychlika.a este zjavnejsie veris vsetkemu,co ti je povedane,lebo vsak..istoty su istoty,vsakze.ale sarlatanstvo,viera a medicina nie je tema,kludne si ju zaloz,ked chces,riesili sa parazity,tema bola uzavreta,tak myslim,ze nie je o com.a nezabudajme,ze kazdy ma pravo verit comu len chce.a len tak mimochodom,nechodim k liecitelom a tak,ja si veci riesim sama,pripadne diskutujem s inymi.bez penaznej odmeny na ktorejkolvek strane