Pavlíkove remence

cielitolindo
2. dec 2016

Ahojte. Mate skusenosti s nosenim pavlikovych remencov? Pomohli? Davali ste ich babätkam poctivo?

sykorkauhliarka
2. dec 2016

doktor vam ich predpisal?

karolka1
2. dec 2016

My sme ich mali predpísané a nosili viac-menej poctivo... našťastie nie veľmi dlho. Iný doktor povedal, že treba nosiť, keď mala dcérka 7 mesiacov (!) čo teda už bolo nepredstaviteľné, keďže lozila... vtedy som to vzdala a našťastie, dnes má 3 roky a je ok... 🙂

cielitolindo
autor
3. dec 2016

@sykorkauhliarka mame ich od ortopeda predpisane

cielitolindo
autor
3. dec 2016

@karolka1 ako dlho ste ich mali? My mame zatial mesiac, ale strasia nas ze pol roka urcite ☹

sykorkauhliarka
3. dec 2016

@cielitolindo to ma tvoje babo v takom zlom stave klbiky ?my sme mali tiez zle ale dali nam apostolky

sykorkauhliarka
3. dec 2016

@cielitolindo ja som malu nosila v satke a nedavala som apostolky chudatko to si neviem ani predstavit tak babetko mat vyviazane...preco vam dr dal hned tieto remence ?

cielitolindo
autor
3. dec 2016

@sykorkauhliarka ma to velmi zle 😢 Davam jej poctivo tie remence, ale chcela som vediet ci nema niekto s tym skusenosti...

lucinka710
3. dec 2016

Moja mala ked mala 1 tyzden tak nam ich dali,revala som ako tuuur ☹ klbiky mala velmi zle...davala som poctivo 24 hod.denne okrem kupania,prebalovania.Nosila ich 4 mesiace...ak treba napis...

cielitolindo
autor
4. dec 2016

@lucinka710 nam tiez povedali ze to ma velmi zle... davam jej remence poctivo, dostali sme ich ked mala 4 tyzdne... tento tyzden v stredu ideme na kontrolu. uz mam vredy na zaludku ☹ bojim sa co povie ortoped.

lucinka710
4. dec 2016

@cielitolindo mna doktor pri kazdej kontrole chvalil ze vidno ze remence davam poctivo lebo sa to stale lepsilo a mala ma uz 4 roky a vsetko je ok 🙂 Tak malym babatkam to neprekaza,to my mami sme nato ocela citlivejsie,ale bude dobre neboj