• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plače každý večer. Neviete čím to môže byť?

21. apríla 2011 
ahojte, môj malý nemá večerný plač, ale poplače si tiež no nie moc, ale býva večer nervózny a tiež sa nevie uspať. Musím ho nosiť, čičíkať, kŕmiť, vie papať s prestávkami aj 1,5 hodiny a to len preto, aby sa tým ukľudnil, no niekedy som už vyčerpaná. Snáď to všetkým deťúrencom čoskoro prejde a budú konečne spokojné :wink:
20. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, tak sa znovu ozyvam. takze som zistila ze ide naozaj o vecerny plac. malu som zacala kupat vecer skor, takze nestihne plakat uz pred kupanim :slight_smile: asi o siestej sa kupkame. no a potom sa nakojime a zacina uspavaci maraton. ale musim povedat ze sa to trosku zlepsilo. teraz sa mi dari ju uspat tak do pol osmej. a to tak ze hopkam s nou na fitlopte. na tom si trosku pomrnka, ale potom akoniec zaspi. no a som s nou cely celucicky den skoro vonku. som zistila, ze ak cez den viac spi a nie je nervozna z cez den, tak vecer mi potom tiez lepsie zaspi :slight_smile:
minule som s nou bola vonku no a zaspala mi o piatej a zobudila sa az vecer o pol deviatej :grinning: som ju chcela kupat v ten den, ale kedze sa az tak neskoro zobudila, tak som ju uz len prebalila, nakrmila a Nikolka spala dalej. takze uz zacinaju aj lepsie vecery.
danka - chudiatko Jakubko - to je hrozne ked tym nasim malym krpcom nevieme pomoct. ako si ho potom liecila?
21. apr 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doktorka nam predpisala antibiotika a navštivili sme nefrologicku a časte odbery moču.ked mal krce tak som mu pomohla s teplomerom a prikladala som mu plienku,ktoru som nahriala zehlickou a pritisla som si ho k sebe.ked sme presli treti mesiac tak vsetko sa ukludnilo a ja som stratila mlieko a presli sme na nutrilon.spinkal krasne.od piateho mesiaca spinka celu noc od osmej do pol siedmej.
22. apr 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj aj my mame podobny problem. Malinka bola uplne pokojne babatko, teraz mala 3 mesiace a posledny tazden to je strašne. Cez den sa pekne usmieva a potom to pride. Zrazu akoby ju preplo a ona zacne tak plakat, že hned je červena až jej vidim mandle. Neda sa nijako utisit. Niekedy pomože ked ju dm narameno a hojdame sa. No to sa na chvilu ukludni vyzera, že to prešlo a potom to pride zas. Mava to aj cez den. Ja som to pripisala zo začiatku unave a tomu, že nevie zaspat, no niekedy mi aj hodinu po jedeni ešte grga no možno to je naozaj , že nevie spracovat nove zazitky z celeho dna. Ja už neviem ale ten plac je strašny až hystericky. Dfam, že nas to prejde :(
21. apr 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok