• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plače už 4 hodiny. Čo s tým?

9. januára 2009 
evka už asi išla na pohotovosť :confused:
7. jan 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Kili :wink:
Snaď dá Evka aspoň vedieť výsledok :slight_smile:
7. jan 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono si ale netreba fandiť, že tak dám dieťa a hneď je kľud. Táto poloha je dobrá najmä preventívne, ale keď už bolo zle, tak som tak Samka dala a vrešťal tam ešte viac, tak som ho dala dole, no po tej 1,5h revu som ho tak dala a držala a on príšerne vrešťal, jedoval sa, mykal a po pár minútach tak prdel, že to až nočníkom triaslo :grinning: . Potom ešte pár minút plakal a už bolo dobre :slight_smile:
7. jan 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elenita:
To kolika nebude, tu nemavaju take velke babatka... teda vacsinou.
Ale nebude to hlad? Kedze zaspi, tak sa asi riadne nenapapa... Moj Maxik to robi tiez (len on ma len 2 mesiace)... Zaspi... nevladze sat... odpojim ho... zobudi sa... place, lebo je hladny... Tak ho skusam rychlo dat von (najlepsie hrkotava prechadzka), tam na chvilku zaspi, pozbiera energiu potom saje lepsie = ukludni sa...
Nemozes skusit?
So zubkami este nemame skusenosti, este sme malicky/i... Este sa len ucime o seba starat... Ale mne ta opisana taktika celkom funguje.
7. jan 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moja skúsenosť s prdkaním a kŕčmi je taká, že všeobecne a vo väčšine sa to všetko uvoľňuje až potom, keď sa dieťatko aspoň trochu ukľudní...dokiaľ plače a napína brušné svalíky, akoby nimi bránilo prirodzenej peristaltike, čiže aj keď je bruško plné plynov, nemôžu sa "vyfúknuť", lebo brušný lis ich drží "na uzde" a ešte znásobuje... :rolling_eyes:
až po chvíli cvičenia, používania RR, masážiach, ccvičeniach s nôžkami, keď sa svaly bruška ako-tak uvoľnia, až potom začne babtko prdkať a "odfukovať"
no na druhej starne, keď sú už vetríky takmer na odchode, stačí zaviesť RR kúsok dnu a už to puká o 106... :wink:
7. jan 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pammy, hladna by nemala byt, silu na papanie ma, ale nechce...........nasilu odvracia hlavicku od prsnika a vypina sa-.no nic, snad to budu tie zubky, dam vediet, ci to po par dnoch preslo.......
7. jan 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre Elenita, daj urcite vediet. Pripadne ak odmieta prsnik, skus temu 'Bojkot kojenia', mozno ti baby poradia.
Papa.
7. jan 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elenita, mne to malá robila, keď už papala UM.
Boli to zubky, myslím. Ten gélik, ešte pred jedením umŕtvilo ďasienka a potom papala lepšie...
8. jan 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak to nieje bruško a nepomahaju rady čo ti pisali baby.u nas zabera ked ho dam do vajička chytim do vzduchu a hojdam ako na hojdačke.dve poojdania a stichne.potom už len jemne.ale zabera to iba ak ho neboli bruško a len sa hneva.musiš ukludnovat hned ako vidiš že sa nevie ukludnit sam.lebo čim väčši hnev tym dlhšie ukludnovanie.aspon u nas.
8. jan 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby dakujem za všetky včerajšie rady.boli sme u lekara a dostal kvapky
8. jan 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kvapky na koliku?
8. jan 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nasi mali prisernu koliku takisto dokazali plakat aj 4 hodiny v kuse a nam najviac zabrala masaz a potom na nu teply obklad na brusko, to sa im ulavilo, ale u nasich to nebolo dlhe trvanie, ale aspon nachvilu bol klud, oni mali ozaj prisernu koliku, stale plakali :frowning2: ja uz som bola zufala
8. jan 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kvapky-hylak,maltafer
8. jan 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na hylak mam prišerne spomienky :angry:
maly je nane alergicky a cely sa vyhadzal.skončili sme v nemocnici :angry:
8. jan 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas pomahalo maleho zababusit a ist s nim na balkom....bol november, ale ked to zaberalo..... :grinning:
8. jan 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chvala bohu mpj maly na ne alergiju nema.a jahodka 11 ako mu prosim ťa mohol zabrať balkon?
9. jan 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok