Plačlivé 4 mesačné dieťa po prekonaní choroby ruka noha ústa

danielocka32
5. aug 2019

Ahojte mám taký problém so synčekom má 4 mesiace, od minulej stredy nas trápil vírus ruka noha ústa. Choroba ustupuje ale začalo nás trápiť niečo iné v noci keď vypije mliečko ,pekne si odgrcne a uložím ho spinkať no stále nad ránom neskutočný plac ,dnes to začalo o 5 ráno strašne mi vrieskal ,zbledol a oblieva ho studený pot,počas celého dňa je len placlivy alebo spinka, už sa mi aj vykakal,myslela som že mu to pomôže ale nie ...boli sme u lekára doktorka ho pozrela a vlastne mi ani nič nepovedala len že dýchanie ma čisté.stretli ste sa uz s niečím takým? Už som zúfalá ,vôbec sa neusmieva ...prosím poraďte mi čo s tým..ďakujem

danielocka32
autor
5. aug 2019

Spave dieťa

julianadrx
5. aug 2019

Fúúú, to Vám nezávidím, keby ste sa s lekárkou poradili o zmene mliečka, či ho náhodou nezaťažuje, alebo mu do mliečka dávať espumisanové kvapky, či ho bruško nebolí, alebo vraj býva prídavok do UM na zahusťovanie, či je dosť zasýtený. To že je spavý je ok, veď má len 4 mesiace ale ak sa neusmieva tak ho niečo trápi :-/, prípadne či ešte neovplyvňuje jeho náladu doznievajúci vírus. Nestretla som sa s tým

lenuska0075
5. aug 2019

@danielocka32 nebrala dr. moč? Náš mal tak, že chytil záchvat plaču, dr. povedala že to sú asi koliky a nakoniec sa zistilo, že mal zápal močových ciest a tie spôsobovali taký plač.

danielocka32
autor
6. aug 2019

Šla som s nim k lekárke a tam poslala do nemocnice na odber krvi lebo bol bledý či nemá anemiu pozerala som na ňu ako puk ,mala som dosť ...dieťa celý deň bez života bledé ako stena a ona mu sa vziať železo? o 17:00 sa mi veľmi pozvracal ,bolo to ako gejzír no aj tak sa nič nezmenilo spavy a uplakany bol ďalej, mne to nedalo a zavolala som na detskú pohotovost, doktorka mi poradila aby som kúpila Bebu Al bez laktózy a probiotiká Bio Gaia dala som mu vypit len 50 a moje dieťa bolo do 5 minut opäť usmiate 🙂 spadol mi kameň zo srdca

julianadrx
7. aug 2019

@danielocka32 Fúúú tak to som fakt rada, že to pomohlo. Teším sa s Vami, že je zasa veselý a kludný. Nech je to tak aj naďalej 🙂 veľa zdravíčka