• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Plešinka na temene hlavy z ležania. Je to dočasné?

23. novembra 2008 
chcela by som sa opytat, ci aj niektora z vas ma skusenosti s tym, ze sa babatku vytvorila vzadu na temene plesinka, z toho ako stale lezi na chrbatiku, je to len docasne?
22. nov 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja Adel mala plesinku, je to len docasne, vlasky jej dorastu, nam dorastli uplne medzi 5-6 mesiacom...
nemusis sa obavat, neostane jej to navzdy :sunglasses:
22. nov 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj petramalek

je to normalne, nas maly mal plesinku cca do po roka, potom zacala pekne zarastat a teraz je uz vlasac :wink:
22. nov 2008 o 18:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame pesinku...dufam, ze sa to fakt upravi...uz sa neviem dockat... :wink:
22. nov 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj vyzera ako deduško hore nema vlasky akurat trošku vzadu nad krkom :sweat_smile:
22. nov 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mala mala tiez plesinku, dorastli jej vlasky, ked zacala byt aktivnejsia a uz len nelezala. Takze ziadne strachy :wink:
22. nov 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nasej zacina zarastat plesinka, ale ma tam este len take jemnucke vlasky
22. nov 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moj maly ma uz celkom pekne vlasky, ale princeznicka tam ma stale velku okruhlu plesinku, sranda. Mne to nevadi, je to take mile :slight_smile:
23. nov 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu plesinku ma asi kazde babatko z toho, ze vacsinou lezi iba na chrbatiku..ked zacne sediet a byt aj viac na brusku, tak vlasky dorastu...aj moj maly mal plesinku a vsetky vlasy mu dorastli :wink:
23. nov 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mala je vlasata a vzadu ma len take male kolecko plesate, vyzera to dost srandovne. Ked ona stale vrti a trepe hlavou, ani sa necudujem, ze to ma vysuchane :grinning:
23. nov 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok