Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Podráždená koža medzi vajíčkami a dupou

ssussie
23. aug 2012

Zenicky co mate chlapcekov, chcem sa opytat: Konecne sa vie moj maly (7 tyzdnov) poriadne pokakat avsak zacali sa nam robit zapareninky okolo konecnika, co mi az tak starost nerobi. Ale taka akoby uzdicka medzi vajickami a kakacom asi v mieste kde zeny maju hradzu sa mu dost zdurila. To tak maju chlapci alebo je to dosledok podrazdenia alebo co to je? Az tak dokonale nepoznam anatomiu chlapcov v tychto oblastiach ... A na nete som okrem chlpatych muzskych zadkov nic nenasla :P

gaby21
23. aug 2012

@ssussie Ja neviem, ako velmi sa mu to zdurilo? boli ho to? Ak nie tak by som to neriesila, obcas som u mojich zaregistrovala jemne zdurenie, ale nic strasne, nesledujem vsetky veci tak intezivne, to by som sa skoro zblaznila, odsleduj si ci zdurenina ustupuje, ak ano nic sa nedeje, v opacnom pripade sup sup ku doktorke 🙂

ssussie
autor
23. aug 2012

no ma to dost zdurene, ale neboli ho to ani ked mu trochu zatlacim. tazko to hodnotit ked ani neviem ci tam take chlapci maju a ak ano ake je to velke. Som sa pytala manzela a on, ze si ruky do zadku sturat nebude ... no comment. Uvidim ako to bude vyzerat zajtra .... lebo dnes fakt kakal ako kral, tak mozno kvoli tolkemu tlaceniu to ma vystupene ...

gaby21
23. aug 2012

@ssussie Neboj sa, bude to OK, som dnes kukala no je to take trosku zdurene, ale nech to nepozeram tak si to nevsimnem, ale urcite tam nieco je, myslim ta uzdicka, ale zasa nie velmi velke, to nie, fakt neviem, ak sa ti to ani zajtra nebude zdat, radsej to daj skontrolovat, daj potom vediet, hadam to nebude nic vazne.

sendy182
23. aug 2012

@ssussie bude to mať pravdepodobne z mokrých plienočiek......a ešte je aj dosť horúco......ja som deti nechala trocha aj na "voľno" pokopkali si a po každej mokrej plienke som dávala detský olejček a rybaciu mastičku.......a aj tá uzdička nebola podráždená..........

ssussie
autor
23. aug 2012

No super aspon viem ze daco take tam ma byt. Uvidime ci sa to zmensi teda resp. to zmakne. Diki.