Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pokašliavajú deti aj bez toho, aby boli choré?

kikaski
9. júl 2015

Ahojte,odkašlú si vaše deti aj keď nie sú choré? Jasom si vždy kasel spajala s chorobou,ale u dcery pozorujem,ze si aj v spanku odkasle,niekedy cez den ale potom nic. Vzdy sa zlaknem ze na nu nieco lezie. Taktiež mava rano soplik a potom cely den nic. Je to tak v poroadku? Mala ma 2 roky.

evittam
9. júl 2015

@kikaski Prepac,ale to co je ta otazku?! Ty si cez den odkasles bez toho aby na teba nieco liezlo? Alebo v noci?! Prestan tolko zbytocne sledovat svoje dieta a uzivaj si zivota😉 Inak ja,môj muz a aj deti si cez den aj viackrat kychnu bez toho aby na nas nieco liezlo. Su to normalne veci.

bonaqa2013
9. júl 2015

Môj syn ešte ako dieťa každé ráno kašľal. Nemal teploty, nič ho nebolelo len ráno čo ráno kašeľ. Nepomáhali kvapky - ani rôzne druhy, nakoniec sme skončili na imunologii. Tam mu dali sprey na dýchanie,po čase kašľanie prestalo. Ale sprey sme používali roky - možno 8 - 10 r.

blondi2
9. júl 2015

Aj moj 4rocny syn skoro kazde rano kasle. Trva to uz skoro rok. Ked ochorie, hned mu to ide na priedusky a za 6 mesiacov mal 3x zapal priedusiek ☹ Odkedy sme boli u imunologicky a dostal lieky, je na tom lepsie.

cerez
9. júl 2015

Môže aj slina zabehnúť v spánku. Ale ináč za každým kašľom sú zatečené soplíky.

nair
10. júl 2015

Môže to byť z alergie, môže to byť reflux, gravitácia nepustí, keď dcérka leží, asi ju tam niečo dráždi.. Ak Ťa to sužuje, spomeň to na preventívke lekárovi..

pata31
10. júl 2015

u nas to bolo z refluxu...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli