Pokožka hlavy 7 ročnej dcéry

noemikatka
5. dec 2021

ahojte trápi ma mojej dcérky pokozka hlavy od kedy som jej skúsila dať brezovy šampón od dixi od vtedy sa jej pokožka v hlave lupe skrabe a ma ju suchu vždy deň pred umytim jej ju natrem olejcekom ktorý mám doma na suché vlasy keď jej to trochu aj poskriabem stym olejom a umyjem vten deň ma peknu pokožku a nelupe sa jej a na ďalší deň znova áno pomôžte prosim ako jej to dať doporiadku 🙏🙏🙏🙏 kúpila som aj šampón ktorý obsahuje viac olejov ale nič ...som si aj všimla že jej pri umyvani vypadnú viac vlasov ako inokedy nič extra ale určite viac ako predtým y ma 7r😔😔😔 ďakujem

andrea_prestastna
5. dec 2021

@noemikatka kup prirodny tuhy sampon a nie umelinu od dixi prosim, aleboked nechces tuhy kup konopny tekuty

noemikatka
autor
5. dec 2021

@andrea_prestastna ona ho nepoužívala len ja ale keďže je prírodný tak som skúsila a neurobil jej dobre už mesiac ma takú suchú pokozku v hlave 😔

andrea_prestastna
5. dec 2021

@noemikatka tak konopny sampon naozaj pomoze

zuzanale
5. dec 2021

@noemikatka dixi uz davno je jeden bordel moja svokra ho roky pouzivala a nedala nan dopustit az kym nedosla na flasu ktora po 2ch pouzitiach putovala do kosa, svagrina ho tiez pouzivala este v casoch kedy to nebol uplny odpad lebo sak dobry, lacny 🤦a mojim dievcatam raz na prazdninach stacilo umyt hlavu a tie droty co s vlasov ostali som nevedela mesiac skrotit o pokozke nevraviac... Skus kupit nieco s ureou a neutralnym ph eucerin, sebamed malo by to pomoct a upokojit pokozku.