Pomohli vám v Šrobárovom ústave?

lea2201
8. mar 2019

Maminky.. Boli ste niektorá tento rok v kúpeľoch v SRobarovom ústave? Ako tam bolo? Ako to tam funguje? A pomohli vám? Ďakujem
My máme často infekciu HDC a oslabenú imunitu. Doktorka nám odporúča tento ústav. Ď

kukulienka83
8. mar 2019

Aj nám ho odporučila pre to isté, ale ja som na základe recenzií si vybrala kúpele Lučivná. Sama si môžeš vybrať kam ísť s dieťatkom do kúpeľov.

jamidea
8. mar 2019

Boli sme tam sice daaavno, a 2 detmi naraz, a velka spokojnost. Dokonca sme tam dcere prisli na to, ze ma celiakiu. Klud, relax, spokojnost, procedury. Fakt dobre.

lea2201
autor
9. mar 2019

@jamidea super to si ma ukludbila lebo stále váham ísť ci neísť. Recenzie majú aj zlé aj dobre...

jamidea
9. mar 2019

@lea2201 syn tam dokonca prisiel chory, bral lieky. Vsetky mu vysadili a cuduj sa svete aj tak vyzdravel.

jamidea
12. máj 2019

@lea2201 dokonca manžel teraz stále hovorí o Tom že by sme tam mali ísť aj s tretím dieťaťom lebo odkedy je v MS je neustále chorý.

bubacik7
23. máj 2019

Dobrý deň, možno nezvyčajná otázka, ale bol by nejaka mamina ochotna zameniť si termín? My máme nástup 23.8.do 6.9.2019 s dvoma deťmi, ubytovanie v bunke so spoločnou kúpeľňou. Potrebovali by sme skorší termín, najlepšie jún, júl

lea2201
autor
30. máj 2019

Nám to neschválila naša imunologicka, tak nejdeme 🙄 obvodná nám napísala papiere žiadosť všetko vyplnila ald bez imunol. To nejde

sonah
17. jún 2019

Ahojte,ja chcem ist 1x s 2mi detmi ale ina na tu diagnostiku nakolko kupele budeme absolvovat v nardejove,bol tu niekto iba na diagnostike? Ako dlho tam budememe,skusenosti? Dakujem

sonah
19. nov 2019

@jamidea ahoj,vy ste boli v šrob.ustave a ked ste tam prišli chori,ako čo ste mali virozu alebo ako chori ste boli?
Lebo tam mame teraz 1x 25.11.nastupit a deti mam prechladnute,či to nebude dajaky problem koli diagnostike,...ďakujem za odpoved

jamidea
19. nov 2019

@sonah ano nieco take virozove. Neni to problem.

sonah
19. nov 2019

@jamidea aj si to dopredu telefonicky nahlasovala ?

zuzanka_89
14. nov 2020

@lea2201 A aku máte poisťovňu?
My sme union a išli sme od obvodnej imuno nesuhlasila