Pomohli vášmu dieťaťu Cerebrolysin injekcie?

latarina
17. jún 2020

Pomohli nejakemu dietatu inj.cerebrolysin?? Moj syn bude mat 4 roky. Predpisala nam ho neurologicka lebo ma oneskoreny vyvoj reci a koordinacne poruchy.

masha123
20. jún 2020

@latarina mne sa mala narodila predcasne a davali jej ho v nemocke. Nastastie je mala v poriadku ja myslim ze jej dost pomohli mala hypotoniu a teraz je velmi pohybovo sikovne a mudre dievcatko

latarina
autor
21. jún 2020

@masha123 moj sa tiez narodil hypotroficky. V ktorom roku ste davali dcere??? Prepacte ze sa pytam en sa bojim aby po injekcii nebol na tom este horsie.

masha123
21. jún 2020

@latarina jej to dali hned ako sa narodila uplne malinkata na druhy den. Ked som si to citala ake su to injekcie az ma mrakoty prechadzali ale musela som doverovat lekarom. Ja myslim ze ked vam to odporuca tak by som to skusila

latarina
autor
16. júl 2020

@masha123 a ako teraz dcerka je vyvinovo dobre??

nelllinkinka
16. júl 2020

Nám nepomohli vôbec 😟

masha123
16. júl 2020

@latarina musim si zaklopat mala je uplne ok, nikto by nepovedal ze je predcasniatko ale tazko povedat ci ti vdaka tym injekciam ale cvicili sme dva mesiace aj vojtovku ale je velmi sikovna pohybovo uz v roku chodila a robila vsetko nacas

noemi125
8. jún 2022

@latarina ahoj,co je s vami od tej doby? Pomohli injekcie?

mamkalentedkova
8. jún 2022

Ahoj,sú to síce už roky ..ale keď mala moja dcéra Linda skoro tri roky,ostala nám pár dní ležať v kome.Cerebrolysin brala potom ,ako sa prebrala .Po kóme ostala znova ležiaca ,zaplienkovana ,strašné jej utekali jednomockobvplyvom vysokého vnutrolebecneho tlaku.Nevedela sedieť ,nekomunikovala ...a to do nemocnice prišla po vlastných ,dávno odpliemkovana a hovoriaca.Cerebrokysin podľa mňa určite pomohol..do cca pol roka sa vrátila presne tam ,kde bola pred komu.Dokonca bola ešte šikovnejšia ako predtým .Takže u nás dobrá skúsenosť

noemi125
8. jún 2022

@mamkalentedkova fiha vela zdravicka jej prajem teda 🙂

mamkalentedkova
8. jún 2022

@noemi125 ďakujeme ..ona je bojovníčka ..minulý rok prežila komu druhýkrát ..tiež sme chceli cerebrolysin ale nakoniec ju neurochirurg poslal do hyoerbarickej komory ..tá je tiež super ..teraz užíva dlhodobo Lucettam na podporu mozgových funkcií .

noemi125
8. jún 2022

@mamkalentedkova a to od coho ze uz aj 2x ? Jezis fakt ze bojovnicka

mamkalentedkova
8. jún 2022

@noemi125 žiaľ,má vrodenú Dandy-Walker malformaciu so sekundárnym 4 komorovym hydrocefalom ..má voperovane shunty ..ale už viackrát jej zlyhali a následkom vysokého vnutrolebecneho tlaku sa dostala až do bezvedomia a konatickeho stavu .Napriek tomuzje úplne na nerozoznanie od zdravých detí a v škole sa výborne učí.V júli už bude veľká ,12 ročná slečna 🥰

noemi125
9. jún 2022

@mamkalentedkova všetko dobre vam prajem do buducna

mamkalentedkova
9. jún 2022

@noemi125 ❤️❤️❤️ ďakujeme ..aj vám hlavne toho zdravíčka ..verím,že cerebrolysin vám dopomôže 😘