Poraďte "čisté vitamíny" pre deti

xlucia
11. sep 2012

myslim tym bez skodlivych pridavnych latok
samozrejme prvorada je zelenina a ovocie.... pre mudrlantov
cecko mame praskove z DM
potrebujem poradit este dobre D vit. a dobru znacku beta glukanov a tiez probiotika
s cim mate este dobre skusenosti????

brisid
13. feb 2018

@evittam mas nejaky relevantný výsledok z výskumu, že telo vylúči 100% z toho čo dieta zje?
Nevravím, ze to moje dieta je, kedze on neje cukríky ani podobne sladke. Len ked si tak velmi skalopresvedcena o niecom, tak predpokladám, ze to mas aj podlozene

evittam
13. feb 2018

@brisid Prepac, najdi a prečítaj si sama. Ja som tiež spravila to iste. A btw.pisem o väčšine, nie o 100%. Ale ani tak neexistuje vyzivovy doplnok,za ktory sa oplatí vyhadzovat peniaze. Možno len pre dobrý pocit. Vyjadrujem môj názor a nikomu ho nemám prečo dokazovať. Ty mne dokaz,ze nemám pravdu.😉

adriannasvk
13. feb 2018

Ja davam betaglukany,sirup imunoglukan,vraj najlepsie zlozenie pre deti,nam pomaha,spokojna som.....probiotika su najlepsie biopron..

brisid
13. feb 2018

@evittam ja som len zvedava, tak sa pytam.. neutocim ;)

zzuzulinka
13. feb 2018

My dávame rakytník a tabletky vo forme minerálov (schuslerove soli)

jana_eyre
13. feb 2018

@evittam ale ako doplnit vitamin D ked nie je slnko?

maca283
13. feb 2018

@jana_eyre da sa doplnit bud narosanmi alebo priamo D vitamin treba pozriet wwe.just.sk

jana_eyre
13. feb 2018

@maca283 dakujem, pozriem..

evittam
14. feb 2018

@brisid Ja nikde neutocim. Odpovedam.

evittam
14. feb 2018

@jana_eyre Priamo vit.D,cisty vit.D.

janula2511
8. feb 2019

@xlucia takže pre 22 kg dieťa kolko odmerok?

essenceee
18. mar 2020

mám dvě děti a ani jedno nebralo nikdy žádné vitaminy. Raději jsme jim dávala hodně ovoce a zeleniny, a pestrou stravu. Když ale byly nemocné, tak sjem jim současně s antibiotiky dávala probiotika.

lucia19922
27. sep 2021

@minkado Dobrý deň, prosím, kúpili sme produkt od LR Vita Active, mame ročné dieťa, aké je preň vhodné denné dávkovanie prosím? Ďakujem