Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte kúpele pre dvojročné dieťa

nikolal
17. máj 2015

Aké kúpele by ste odporúčali, moja 2-ročná dcérka má opakovane hlieny, sople, ktoré jej zatekaju a kašle.

sissy27
17. máj 2015

@nikolal hocikam k moru na dovolenku, prázdniny - tak často a na tak dlho, ako sa len dá...

ena70
17. máj 2015

@nikolal kúpele ani nie, tam je kopec starých ľudí, tam by sa malá nudila. radšej k moru. nám najlepšie vyhovujú grécke ostrovy - Rhodos, Kréta, Korfu. Všade inde sme mali angíny, len táto klíma mu vyhovuje a to je malý alergik/astmatik. Aj V Chorvátsku mi ochorel, a voda studená.Boli sme oblasť Šibenik, takže ja už do chorvátska ee.

pribinak
17. máj 2015

@ena70 ona mysli kúpele pre deti a nie pre seniorov ;)))
Pre deti su napr Lučivná alebo Smokovec, su vhodne pre deti, ktoré mávajú opakovane infekty, astmu ci su alergici

ena70
17. máj 2015

@pribinak ved ja viem....ja som tak bola kedysi s malym ale v Smokovci a nic moc....od tej kalamity v tatrach je to uz vsetko "vyholene" strasne vela stromov chyba, az mi je do placu ked to vidim, lebo ja som stadial pôvodom a kdeze nase stromceky......uz to nema taky efekt ako kedysi, a malému ani strava nechutila a okrem inhalacii tam teda nic extra nebolo. taky inhalator som mu kupila aj na doma. mam doma alergika/astmatika a aj ja som, ja jedine more odporucam 😉)

Tu začni písať odpoveď...

Odošli