Poruchy dýchania u dojčiat

mata07052013
27. dec 2013

mám 7 mesačnú dcérku a vyskytli sa u nej poruchy dýchania v spánku až došlko k zastave dychania ak ma niekto skusenosť ako ste to riešili poradte dakujem ja sa chystam k neurologovi

kacena4
27. dec 2013

@mata07052013 ahojko ako si prisla na to ze ma poruchu dychania? mas monitor? my mame tiez

nae
27. dec 2013

ahoj, pokiaľ sa ti to stalo napríklad po očkovaní, nie je to bohužiaľ žiadna rarita a prosím, aby si sem potom napísala, ako ste dopadli u neurológa. Nie je to žiadna sranda ☹

kacena4
27. dec 2013

@mata07052013 si tu???? pytam sa ta preto, lebo ak ste mali zastavu dychania vzdy nas prijali na pozorovanie na plucne do nemocnice na cca 5 dni kvoli dyspnoe, VZDY po zapipani monitora tak preto take otazky. vzdy som zbalila dieta a sla rovno na prijem s tym ze sme mali zastavu dychana podlozenu monitorom dychu

mata07052013
autor
31. dec 2013

@kacena4 ahoj su bohuzial sviatky a tak sme zatial doma mam monitor ake neurolog robi az od 8 a prestalo to po case

mata07052013
autor
31. dec 2013

@nae ahoj bolo to pocas poobednajsieho spanku ale uz sa nan to stalo opakovane tak po sviatkoch idem k neuroligovi a tiez mam nonitor nedam dopustit nan

kacena4
31. dec 2013

@mata07052013 ahoj no ked to mate opakovane urcite by som to neriesila cez neurolola ale rovno sla na plucne do nemocnice najblizsej nech ju prijmu sviatky nesviatky zbytocne hazardujes zo zdravim svojho dietata. mozno ta plasim ale ked je to opakovane....
mozno to nie su apnoe, mozno su to epizachvaty. ako sa pri tom sprava? prejde ju to same? ma pri tom zasklby? zobudi sa? preberie? ci ako to brebieha?
sviatky nesviatky ak mam chore dieta riesim ho ked ti skolabuje povies ze su sviatky a budes cakat po novom roku kym ti zacne robit pediatricka !!! prepac za moju reakciu ale uz mam 2 tyzden babo na jiske a viem o com hovorim
naco monitor ked neriesis problem???

mata07052013
autor
31. dec 2013

@kacena4 ahoj ja dakujem za kazdu reakciu a problem som uz riesila a dieta su odsledovat viem aj ja epi to nieje plucny problemm mozno mam od lekara nakazane len sledovanie ale jasne ze v pripade nudze by som sla do nemocnice aj hned ale viem ako to tam chodi cez sviatky aj tak pockaju az ktm zaccnu pracovat vsetci specialusti.mame za sebou eeg to je ok.tak niesom hazarder ale ano panikar. a tvojho bejby my je uprimne luto co sa stalo hadam sa s toho rychlo dostane inak mam

mata07052013
autor
31. dec 2013

Stale sa to berie ako nahly sindrom u dojciat a to by malo prejst casom pokial nebude neurologocky problem

mata07052013
autor
14. jan 2014

Tak už mame za sebou neurologicke, eeg aj kardiologické do nemocnice nas neposlali ale doporucili prevenciu sids zatial sa to opakovala 5 krat dufam že uč to skončilo lebo všetko je v poriadku podla vysledkou

mata07052013
autor
27. jan 2014

@kacena4 ahoj tak zatial nam doporučili zapožičat si podlošku zaplatila osm sice 40 e na pol roka ale nevadi vraj na pretestovanie a este nas caka pneumunolok a ak sa to bude opakovat spankove centrum ba a ty ako si dopadla s babom na jis ?

kacena4
27. jan 2014

@mata07052013 uz nas pustili konecne po mesiaci a bojujeme dalej dakujem za opytanie

mata07052013
autor
31. jan 2014

@nae Ahoj tak my sme absolvovali vsetky mozne vysetrniea a vsade maju pocit ze deti netreba sledovat 😢 ale zistili nam mierny reflux tak je mozne ze je to dôvod preco sa jej zastavil dych to by bolo to najuzasnejsie podla vsetkeho s toho vyrastie len prekonat ten jeden rok 😀

mata07052013
autor
31. jan 2014

@kacena4 drzim palce

mata07052013
autor
22. feb 2014

@nae tak nam zistili reflux ale reakci lekarou na baby mopnitor bola dost neočakavana vraj zbytočnosť ja na to nedam dopustit