Potenie 7-mesačnej

13. sep 2023

Ahojte, ako zvládajú teplo vaše detičky ? Dcérka zvyčajne v tieto dni má na ramienka body a niekedy ponožky.. a aj teraz večer napríklad (čo už nie je také teplo ako pobede) papala mliečko a úplne spotena bola, hlavičku mala mokrú a aj počas dna sa celkom dosť potí
Máte to tak podobne v tomto letnom období?

simona1306
13. sep 2023

Ahoj, u nas to bolo rovnako, mala je zimne dieta a tieto horucavy nedava vobec ... neznasa teplo, upotena je ako mys kazdy den .... ma rok a pol a uz si to uvedomuje, na slnko nepachne, hra sa v chladku par minut a uz uteka k dveram a krici PAAAA .... v tvari je cervena ako paprika a mokra az za usami .... uz nech to skonci ....

juliacenc
13. sep 2023

Ahoj ano s deti sa leje pot mokre vlasy krky no des

beata_k
13. sep 2023

Sice starsi, ale dnes bol len v plienke.

katrin69
13. sep 2023

Moje v tomto teple okolo 30 stupnov mali len plenu... Keď pofukovalo, dala som im tielko, a aby plenu nerozlepili, spoďáre na to... Nohy mali slobodu...

zuzkaa1991
14. sep 2023

Moja ma 5.5r a stale ked zaspava resp urcitu hodinu po zaspati je celá mokra hlavne vlasy a to ked mame 22st aj v zime

autor
14. sep 2023

@simona1306
@juliacenc
@beata_k
@katrin69
@zuzkaa1991
Ďakujem vám za vaše skúsenosti, bála som sa či je normálne že sa až tak potí .. hádam teraz to už bude lepšie keď sa teosku ochladilo 🙂