Potenie počas spánku u 2 ročného

ivulik2311
22. nov 2019

Ahojte..je podla vas normalne te maly (2 roky) sa posledne 2 tyzdne zacal pocas spanku hrozne potit. Vlasy ma mokre ako po umyvani. Nerozumiem tomu

ariannazara
22. nov 2019

Aj môj malý 5m sa potí v noci. Pritom nemáme nejak extra horúco ale on neznáša horúco a byť naobliekany. Vidno ze sa narodil v lete 🤷‍♀️

zuzkavladko
22. nov 2019

@ivulik2311 nas drobec sa tak poti. Ale zaujimave, ze len cez obedny spanok, v noci nie. Ucitelky v skolke vraveli, ze po obednom spanku ma take mokre pyzamko, ze ide hned na radiator. Zacalo to tiez tak nejako ked mal 2 roky. Spominala som to pediatricke, nijako to neriesila. Krv, moc v poriadku...vravela, ze proste su take deti, ktore sa viacej potia.

tslobik
22. nov 2019

Ženy, môj je už školák, ale každú jednu noc ho prezliekam a niekedy aj ráno vlasy fénujem, čo má mokré. Ja myslím ale, že on v tomto veku to má už zo stresu. Nerád spáva, nenávidí ísť spať. Ale potil sa od narodenia ale nie až tak. A napr. aj v zime - kamarát. syn mal rukavice a ruky zmrznuté a môj bez rukavíc ruky teplučké. Mne odporučili jódovú vodu lyžičku pred spaním a magnézium - ale je už starší.

lulu2014
22. nov 2019

@ivulik2311 zdravim. Aj my to takto mame posledny mesiac. Mala ma 6 rokov. Niekedy je tiez taka mokra ako z bazena🙄😞
Tiez neviem.....ale ze je to ok.

odesi
22. nov 2019

@ivulik2311 no tak skus ist na vysetrenie, mozno to bude aj zdravotny problem..

crazinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kika831
22. nov 2019

@ivulik2311 moje obe deti to tak maju od malicka. Kazdu noc ich musim 1-2x prezliect bo komplet spoteni. Bud to moze byt priznak ze telo bojuje s infekciou a do par dni bude chory alebo je to druhy pripad- aj ten nas- ze to tak jednoducho je. My sme boli aj na odberoch s detmi, komplet krvny obraz aj im stitnu zlazu riesili. Vsetko v norme. Vraj je to u deti normalne- ale treba vylucit ine ochorenia.