Potiace sa ruky aj nohy 5 ročnej dcérky

rebeka1234
13. jan 2014

ahojte mam dcerku ktora ma 5 rokov a neskutočne sa jej potia ruky aj nohy vravela som to detskej lekarke ale ta povedala že to niektory ludia to mavaju som z toho neštastna lebo je to velmi neprijemne nemate daktora skusenosti ako pomoct dakujem za každu radu ☹

mamazem
15. jan 2014

Našla som pár odporúčaní v knihe od biochemika Michaila Tombaka:
- prestať na to stále myslieť, proste sa na to vykašľať (tak to bude u dieťaťa ťažké)
- jesť menej mäsa (pri jedení mäsa pot viac smrdí), pomohla by teda detoxikácia, potenie sa nezníži, ale zníži sa zápach
- veľmi účinné sú striedavé sprchy, striedať teplú a studenú vodu, aby si telo zvyklo na teplotné rozdiely.... asi najefektívnejšie, len či bude dcérka ochotná to podstúpiť

elenita
15. jan 2014

ahoj @rebeka1234, dcérke aj robili nejaké vyšetrenia? Moja sestra mala podobný problém, a bola to porucha funkcie štítnej žľazy...dúfam, že je Tvoja dcérka zdravá, ale možno by neuškodili nejaké vyšetrenia, krvné test....a ako dlho jej to trvá? Má to tak od narodenia alebo len v poslednom období?

rebeka1234
autor
15. jan 2014

ahoj doktorka jej nechce nič robit povedala že to niektori ludia mavaju a bolo vybavene ma to už dlhšiu dobu mam to aj ja vraj to je dedične a podobne hluposti lenže je to velmi neprijemne aj pre malu aj pre mna tak jej poviem nech ju vyšetri na štitnu žlazu a sestre pomohli dakujem ti za radu 🙂

elenita
16. jan 2014

@rebeka1234 Áno, upravilo sa jej to, keď jej nastavili liečbu...(euthyrox). Tak držím palce 😉

rebeka1234
autor
16. jan 2014

si zlata dakujem papa 🙂 🙂

marilka001
24. jan 2014

Mohla by pomocť homeopatická liečba, v prípade záujmu môžem odporučiť konkrétne homeopatikum

jenny2009
27. jan 2014

my mame ten isty problem to ze sa potia nohy malemu mi az tak nevadi ale je to stale taky studeny pot, takze ma studene nozky, menime ponozky aj 2-3 krat denne, ale neviem ci je to normalne ......

mate niekto este nejaku skusnnost s podobnou situaciou?

dakujem
j.

irenka40
27. jan 2014

@marilka001 ahoj budem rada za každu radu 🙂

irenka40
27. jan 2014

@marilka001 ahoj budem rada za každu radu 🙂 mam tiež taky isty problem
🙂

jana293
27. jan 2014

ahojte mojej najstarsej dcere sa odmala (teraz ma uz15) nadmieru potia ruky,boli sme poslane skontrolovat stitnu zlazu,vsetko ok.vraj to vekom prejde.preslo 10 rokov a stale nic.je to pre nu neprijemne a skusali sme rozne pripravky,aj z lekarne a islo to dost do penazi...a doteraz nam nic nepomohlo.tiez budem vdacna za rady.

marilka001
28. jan 2014

@irenka40
skús si zohnať homeopatikum Anagallis arvensis 5 CH -treba ho užívať dlhodobo 2x denne