Potničky a pupence

andrea182
24. jún 2013

Babenky chcem sa opytat...zacali horucavy a mala sa zacala vyhadzovat potnicky ??? to jasna vec.Okrem toho sa jej robia a miznu take pupence ...vyzera to ako poprhlenie zihlavou :( velmi ju to svrbi,ale nema to stale...vsimla som si ,ze ked sa trosku spoti...moze to byt alergia ...neviem ci prasok,niejaka zlozka latky oblecenia ...neviem ...mate skusenosti s niecim takym ??? dakujem

eeffka
24. jún 2013

@andrea182 obzcajna potnicka, umyt vodou a cakat az sa ochladi..., my mame tiez

andrea182
autor
24. jún 2013

@eeffka to nevyzera jak potnicka je to ako po zihlave :(

eeffka
24. jún 2013

@andrea182 mame aj mz take, aj jej yostava koza ako od krupice, a mam to aj ja, mam "nooobl" kozu a mala po mne podedila... svrbi to jak slak...

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea182
autor
24. jún 2013

@eeffka uz je taka doskrabana ...som myslela ci nie prasok ale dlho ho pouzivam a zacalo to ked tie horucavy udreli ...spi na holo ,lebo lahne a hned sa vyhadze :(

matozazzo
24. jún 2013

nam sa take vyhodili, ked teraz zjedla dcerka jahody, svrbenie, spojilo sa to do flaku a starsiu postipali komare, ta ma cervene miesto a ked sa poskriabe tak je z toho flak ako redkovka :( Mazem alpou alebo fenistilom. Alergia moze byt z jedla, liekov, ale aj latky, ako pises (hlavne, ked sa dietatko poti a material nesaje). Vacsinou to do 24 hod zmizne, ak nie je alergen v tele dlhsie (napr. po orieskoch, cokolade...) A moze byt aj na prasok - ked spi hola, je to priamy styk s pokozkou :( skus dat pod nu plienku (latkovu alebo nieco, co v tom prasku neperies. A tiez aj ako pise @matkamirko alergia na slnko...

andrea182
autor
24. jún 2013

@matkamirko skor pod oblecenim sa jej to vyhadze ...myslela som ze prasok ale uz dlho ho pouzivam a jak zacali tie horucavy tak to zacalo ...

eeffka
24. jún 2013

viete co je najlepsie? vyskriabat nechtami a natriet alpou 😀 to mzslim pre seba, pocit ako ked si rozdriapete komarinec, boli ale faajne , samoyrejme nie pre deti... tie len voda.
@andrea182
@matkamirko

andrea182
autor
24. jún 2013

@eeffka no tak to nieee

veronika0
24. jún 2013

@andrea182 ma to take ako od zihlavy?

andrea182
autor
24. jún 2013

@veronika0 ano ako od zihlavy...nema to stale...objavi...zmizne...

veronika0
24. jún 2013

@andrea182 ano,, ma zihlavku.. nejaka alergia na nejake jedlo - ale to je tazko zistovat teraz ze na co.. daj jej fenistil kvapky a potieraj jej to aj fenistil mastou ak mas, ak nie tak stacia kvapky a za par dni jej to zmizne...

andrea182
autor
24. jún 2013

@veronika0 tiez ma to napadlo ta zihlavka ,len som nebola ista... ako nema ani horucky ani nic ...len tie pupence ... tak len rozmyslat co jedla ...moze to byt z jahod??

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea182
autor
24. jún 2013

@veronika0 dakujem

veronika0
24. jún 2013

@andrea182 ani moja dcera nemala ani horucky ani nic, len toto jak keby do zihlavy padla - a svrbelo ju to... to je taazko povedat z coho, ked jedla urcite viac veci.. -mozu to sposobit - mliecne vyrobky, ryby, mak, orechy, moze to byt aj z liekov, cokolada, vajicka, obilniny....

andrea182
autor
24. jún 2013

@veronika0 tak si pojdeme pre fenistil 🙂 vdaka

jaja1979
24. jún 2013

Ahoj, presne toto mali moje decka minuly rok, vyzeralo to, ako by ich niekto vyslahal zihlavou. Najskor to mala dcera, tak som riesila, ze z coho to ma, v teple sa to zhorsovalo, ked som osprchovala vlaznou vodou, ciastocne zmizlo, na dotyk to mala horuce, ale teplotu nemala. Trvalo to tri dni, davala som fenistil kvapky. Myslela som, ze je to alergia, ale ked to po par dnoch dostali aj mladsi chalani, bolo jasne, ze to bol virus. Potvrdila mi to aj doktorka. Nie je to nic strasne, len to neprijemne vyzera, ale za tri dni ani nebudes vediet, ze ste to mali. My dospeli sme to nechytili.

erzulik
24. jún 2013

Ja pouzivam na potnicky sudocrem a pomaha

bleble
25. jún 2013

"Naša malá mala na tvári vyrážky od dudlíka- teda od sliniek, ktoré sa dostali medzi dudu a pokožku. Na odporúčanie známej sme skúsili značku Hevea a problémy zmizli, preto by som volila už len Hevea." hovorí naša zákazníčka Majka.
www.bleble.sk

milota164
30. jún 2013

my pouzivame tekuty puder

lubka3232
29. nov 2017

síce stará diskusia, ale aj malému sa to niekedy robí na riťke. jemu zaberá, keď mu to ponatieram bepanthen care, onedlho zmiznú