Poznáte túto vyrážku?

orimelka
28. júl 2013

Mám tento problém, na telíčkách mojích dvojročných dvojičiek som objavila takto ?výrážku? . Neviem čo to je! A nevedela to ani kožna v nemocnici. Je to čierné, hladké a okolo červené. Nesvrbí to, teda aspoň si myslím lebo malí sa nesťažuju. Pomôže ak ste sa s tým niekto stretol. Ďakujem! ☹

xlucia
28. júl 2013

tiez neviem co to je, ale skusila by som namocit vatovu tyciku do original svedskeho horkeho a potukat po tej vyrazke. to by mohlo pomoct

alex31
28. júl 2013

ahoj ... ako nic v zlom proti dotycnej koznej .... ale trochu ma prekvapilo to co si napisala ... ze nevedela to ani kozna ??? ... beriem ze ani lekari vsetko nevedia ale co sa tyka deti ja osobne by som sa s takouto odpovedou neuspokojila a urcite by som zasla aj za nejakou inou koznou a ak by to ani ta nevedela tak znova este za nejak inym odbornikom ... niekto z nich predsa musi vediet co to je a s niecim takymu sa uz stretol .... rozumiem ze tahat take male deti od koznej ku koznej tiez nie je najlepsie ale mne by to nedalo ... mozno to nic nie je len naozaj nejaka "zmutovana" vyrazka ale moze to byt aj nieco ine a vaznejsie ...

petraxy6
28. júl 2013

a keď je to čierne, tak je niečo vnútri. nie je to kliešť, či ten by bol na povrchu? 😨

zigzag
28. júl 2013

nepostipalo ich nieco? alebo mozno zo slnka? pigmentacia? ked to maju obe tak pravdepodobne to bude nieco z vonku, co to vyvolalo,,,, urcite zajst dalsej koznej, ja by som zatrela sudokremom, ale velmi by som to nedrazdila,kedze nevies vlastne o co ide,.....

mirko007
16. sep 2019

@orimelka synovec ich má tiež ...a lekárka tiež nevie....viem, bolo to už dávno, ale čo to bolo a ako ste to vyliečili, prosím? Ďakujem za odpoveď

galioska
16. sep 2019

Nemáš tam triesku?

mirko007
16. sep 2019

@galioska nie...skúmal to aj lekár....zajtra ide na kožné