Prasknutá koža pod krkom bábätka

amelia000
9. aug 2020

Ahojte co na to treba dat? Ci to neriesit a len oplachovat vodou? Nejake osobne skusenosti?

veronikaszabova
9. aug 2020

@amelia000 sudokrem.

dollyzv
9. aug 2020

Joj to musí stipat 😖😖 neviem či bábätká môžu,ale kalciova mast "zoceluje" takéto rany..

amelia000
autor
9. aug 2020

@veronikaszabova no vyskusam dufam ze pomoze.
@dollyzv ved prave ze musi stipqt a nijako o tom nedala vediet, teraz som si az vsimla ked ju za hlavou nieco zaujalo

veronikaszabova
9. aug 2020

@amelia000 pripadne nieco na zapareniny

nikpa
9. aug 2020

@amelia000 čistá voda a bepanthen a do budúcna, bábätka sa potia pod krkom počas celého dňa a hlavne aj počas spanku a v tomto teple dvojnásobne, treba dbať na to aby malo takéto záhyby nedostupné pre vzduch suché a utierat ich občas plienkou.

laura0107
9. aug 2020

@amelia000 my sme mali s tym tiez problem..domtorka nam kazala kupat v hypermangane.kazde kupanie..ja by som aj repik vyskusala..na twnko natriet bepanthenom..

amelia000
autor
9. aug 2020

@veronikaszabova To takto vyzera zaparenina?

ivanka0603
9. aug 2020

Áno sú to zapareniny, ja som každý večer dettolom vytierala všetky záhyby

lucindav
9. aug 2020

@amelia000 náš maly mal takú prasklinku na pinďovi, mna to bolelo aj za neho a on nedal znat..jemu sa to objavilo keď som zmenila plienky, asi mu nesadli. Repík veľmi pomohol, ale po pár dňoch sa to vždy otvorilo znova. Doktor predpísal framykoin a ten už zabral a odvtedy našťastie mame pokoj. A vrátila som sa spat k pôvodným plienkam.

mewina
9. aug 2020

Skúste Imazol, nám veľmi pomohol. Mali sme tento istý problém

daisylucky
9. aug 2020

Bepanthen. Aj môjmu to pomáhalo na krk, keď casto grckal (a nedalo sa zakaždým ho kúpať) a do toho sa potil.

lucy0807
9. aug 2020

To je zaparenina, aj môj to mával v tých faldikoch, strašne zle sa to vysúšalo a tak to vlastne vzniklo...dávala som sudokrem, umyť repikom, ak dojciš odstriekavaj MM do kúpeľa, a hlavne nekúpať s navonanými preparátmi...😉

simona232323
9. aug 2020

Imazol 😉

amelia000
autor
9. aug 2020

Dikicko zeny za rady, budem skusat postupne co ste poradili a uvidime co zaberie 🙂

nika82
9. aug 2020

urcite poradi kozna dr @dextella14

hipuska
9. aug 2020

Vysusat. Napr.ked kojis, roztiahnuť a fúkať. Aby sa tam dostal vzduch. Popr.vysusit aj fénom z väčšej diaľky na slabom teplom vzduchu. Potom ošetriť . Dbať viacej na hygienu a naozaj poutierat a poroztvarat všetky záhyby. My sme mali problém, pokiaľ sa mu "hlava neodbalila od krku"

korunka1
9. aug 2020

@amelia000 skus aj rybilku...rybaciu mast. Stara masticka,ale veľmi učinná