Prečo má 2,5-ročná dcéra jeden prsník väčší?

19. feb 2020

Maminky prosím vás všimla som si ze dcérka 2.5 ročná ma ľavý prsník väčší.. Pravý ma normálnej veľkosti.. Neviete čím to môže byť?.. Kuracie mäsko sme vyradili už dávnejšie ďakujem vopred za odpovede

amelia000
19. feb 2020

No tak treba skocit k doktorke ta to zhodnoti najlepsie

stary_ujco
19. feb 2020

@amelia000 ale hlavne SUUUUURNE, odporucam naštartovať auto a letiet na pohotovosť.

autor
19. feb 2020

@stary_ujco to naozaj s týmto?

bluka2
19. feb 2020

to bolo ironicky

heliet
19. feb 2020

ahoj, ešte aj mlieko ak dávate kravské. a výrobky z neho, môžu byť...

autor
19. feb 2020

@heliet áno dávam jej kravské každý deň

marca12
19. feb 2020

Kamoskina dcera s tymto chodila po doktoroch a nic nezistili. Len radili nejedavat kupovanu kuracinu a mlieko. Jest masko z domaceho chovu. Ich zaver bol,ze hormonalne zmeny. Tiez si to vsimla,ked mala dcera okolo 3 rokov. Ale urcite chodte k doktorke,nech porobi vysetrenia.

autor
19. feb 2020

Ja som si to u nej všimla už pred pol rokom vtedy mala zväčšené obidve povedala som o tom aj doktorovi že treba vysadiť kuracinu a uvidíme tak sme vysadili a zišlo jej to akurat to jedno ostalo stále trochu väčšie ako druhé tak neviem ci to riešiť alebo ešte počkať

miselkat
19. feb 2020

Mali sme podobny problem, ale po prvom roku. Boli sme na endokrinologii, bol to hormonalny problem, do dvoch rokov sa to upravilo. Tvoja dcerka je uz starsia, porad sa s lekarkou.

148terka148
20. feb 2020

Sestra ma tiez jedno prso vacsie ako druhe. To uz ma 22r. Lekari jej s tym nevedia pomoct,ze priroda to tak zariadila.

elanor
20. feb 2020

skoc k dr., nech spravia hormonalny profil. Obcas sa stava, ze sa zblaznia hormony v tomto veku a dievcatkam zacnu rast prsia ako v puberte. Daju nato nieco na upravu hormonou, a prestane to. Ja som to tak mala asi okolo 1 roka som mohla mat a zacali mi rast obe prsia, lebo sa mi hormony splasili. Mama so mnou bola u dr. Som nasla zaznami o tom v karte, ked som ju kedysi davno mala doma, tak som studovala 🙂

zabina27
20. feb 2020

@148terka148 ale ved to je normalne, ked v puberte zacnu rast, tak moze byt kazde ine, ale nemaju rast pred pubertou 😉 vtedy je to problem

maytee
15. mar 2023

Je to už dávnejšia téma chcem sa opýtať ako to dopadlo. Práve to riešim u dcéry má 15 mes. Keď mala rok mala oba také väčšie teraz má len 1 väčší a mám pocit že tvrdší. K lekárovi ideme až budúci týždeň preto kukám na nete ďakujem