Prečo sa syn od tepla vyhádže?

11. jún 2023

Ahojte,

Odkedy je takto teplo, tak ked je synovi teplo, vyhadze sa. Mali sme aj cez zimu, ked bol spoteny, ale iba 1-2 glaky. Ale teraz, odkedy je teplo, tak sa mi vyhadze takto. Flak + 1-3 male vyrazky.

Cca do 1-2 hodinach zmizne flak, ale na dotyk citim jemne take drobne vyrazky, ktore sa stratia.....

Nie je to urcite alergia, nic som nemenila, nic nove som nedavala. Je to z tepla 100000%.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matullienka
11. jún 2023

Asi sa viac potí, skús obliekať niečo ľahké vzdušné, čo dobre saje pot

kataka10
11. jún 2023

Jo toto mam zrejme aj ja od puberty. Ked sa osprchujem alebo spotim, tak sa sa mi pokozka vyhadze cervenymi flakmi, ktore zvyknu aj svrbet. Ked pokozka vyschne, zmiznu. Je to vraj cistlivost na chemiu. Mne najviac pomohlo sa sprchovat iba vodou, ziadne mydla ani gely, hlavu zmyvat zvlast. Potom ked sa to trochu skludni, zacat pomaly pouzivat kozmetiku ale co najviac prirodnu.

danielahamar
11. jún 2023

Prečo by to nemohla byť alergia?

kacena4
11. jún 2023

skus pozriet material oblecenia a zamerat sa na bavlnu (nie od cinana ci vietnamca) potit sa moze z toho + v kombinacii s farbivami na obleceni

karmen118
11. jún 2023

Môže to byť aj z alergie, ak ma citlivejšiu pokožku môže reagovať na pot, alebo alergia na Slnko, alergia na peľ, teraz všetko kvitne- nemusí človek len kýchať , dusiť sa, slziť či puchnúť mu oči môže sa aj vyhodiť.