Prečo si stále strká pršteky do úst?

majcaalexko
4. aug 2011

Ahojte maminy mam 3 mesacneho synceka a strasne si strka rucicky do pusinky neviem cim to je .... cumlik nechce ale rucicky si cumle ... mozu mu ist tak skoro zubky ?

jankaslamka
4. aug 2011

@majcaalexko moja mala si tiez pcha ruciciky do pusiny a cumle si ich..slintosi uz odusu, ale zubky jej este nejdu...proste objavila, ze ma aj ruky a tak ich treba patricne skontrolovat a spoznat 🙂 inak cumlik ma len ked zaspinkava, inak ho tiez nechce

majcaalexko
autor
4. aug 2011

aj moj len ked zaspinkava a ked je zli ked mrnci.D

bubunko1
5. aug 2011

@majcaalexko Je to normalne ze si ich cumle lebo ich skusa nasa malicka olizuje vsetko aj ked zaspava cumlik nepouzivame lebo nechce ale musi byt aspon opreta o prsnik a ten si zvesala olizuje upokojuje ju to http://najmama.aktuality.sk/deti/vyvoj-babatka/ tu mas vsetko o vyvoji miminka elkom zaujimave tam sa docitas preco si cumle prsteky 😉

majcaalexko
autor
5. aug 2011

@bubunko1 dakujem 🙂

dejka77
5. aug 2011

@majcaalexko Aj moja malicka si uz cumle prsty 🙂 alebo pomaly aj celu ruku si da do ust. Vsimla som si, ze aj ine veci si chce dat do ust, napr. hracky. Uz davnejsie som citala, ze deti tym, ze si davaju veci do ust ich vlastne spoznavaju. Takze je to normalne.

bubunko1
5. aug 2011

@majcaalexko nemas zaco 😉

bubunko1
5. aug 2011

@dejka77 nasa malicka obcas taha aj moju ruku a chce si ju dat do svojej malickej pusinky 🙂

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz