Preháňanie dieťaťa z probiotík. Stalo sa vám to?

bianka234
8. apr 2010

Ahojte baby, má niekto skúsenosti s tým, že po dlhodobom podávaní probiotík začalo bábo preháňať? Dávam malému od leta biogaiu a strašne hnačkuje. Síce mu išli teraz zuby, ale už ich má 2 dni prerezané a stále hnačkuje, strašné smrady a vačšinou len vodu a skôr do zelena. Už som to niekde čítala že treba zmeniť.

latvia
8. apr 2010

z probiotik prehanky? dost nepravdepodobne.... ale nie nemozne....len biogaia obsahuje len jeden kmen, nemal by narobit az taku paseku....aj ked ma prerezane zubky, moze to este dodznievat.....alebo ma nieco s crievkami, ale z probiotik....snad nie

murinka
8. apr 2010

aj ja si myslim ze z probiotik to nebude 😒 mozno spapal nieco,co mu uskodilo na crievka.

bianka234
autor
8. apr 2010

no to teda nespapal nič, lebo máme dietu a nepapá nič také. ale fakt som to čítala a tak som si to chcela zapamatať že keby náhodou

junovka
8. apr 2010

bianka, ja si tiez myslim, ze z probiotik to nebude.Skor si myslim, ci to nebude od zubkov.A to ti od leta hnackuje????? 😕 Prehanat ho moze a k tomu aj zelenu stolicu moze mat, ked je aj nejaky alergen v tele. 😒 😕

bianka234
autor
8. apr 2010

alergen môže byť, len keby som vedela aký, kaká teraz pár dní, ale fakt sa mi to nezdá, keď bola dcéra bábo, tak som doktorke stále nosila plienku nech sa pozrie, tá hnačkovala 6 týždňov, ale keby som toto doniesla to by videli, v živote som taký smrad necítila 😅

junovka
8. apr 2010

vacsinou sa takto prejavuje alergia na BKM, popripade celiakia

latvia
9. apr 2010

celiakia v takomto utlom veku este nieje....a myslim ze BKM alergia by sa prejavila uz davnejsie

junovka
9. apr 2010

Latvia, nemusi sa prejavit alergia na BKM uz skor, mojej sa prejavila az v 3 roku....je to individualne 😉

latvia
9. apr 2010

🙂 ach soooo

briketa
10. apr 2010

Hnacka z probiotik pri citlivom zazivani je uplne normalna vec, nielen u deti, aj u dospelych.
Proste ich vyrad. Je to jeden zo zakladnych vedlajsich ucinkov.
Alebo skus znizit davku.

womenne
12. apr 2010

Probiotika to určite nebudu.Ale ak kak hodne riedko a až vodnato a moc to pachne su to rotaviry takže hodne tekutin a prisna dieta radšej by som šla k lekarovi mys me s tym skončili na kapačkach 😔

bianka234
autor
12. apr 2010

no, vodnatá stolica ustala, ale kaká strašne často, ešte niekedy sa mu podarí aj voda, ale už je to lepšie, ale strašne často. Asi zajtra pôjdem pre skúmavku k dr. toto je už moc.