Prekyslenie organizmu

marikazavadka
21. mar 2013

moj maly ma afty na jazyku brali mu krv tak nema ani intoeranciu ani alergiu na mlieko rozpravala som sa s kožnou a vravela že može mat prekysleny organizmus ,,pozerala som tabulky ktore potraviny su kysle a ktore zasadite ale každa tabulka je ina mate s tym niektora skusenosti ??

materina_duska
21. mar 2013

@marikazavadka Sóda bikarbóna je TOP pri prekyselení. Ale neviem, ako je to s deťmi, či môžu alebo nemôžu..

xlucia
21. mar 2013

@marikazavadka afty znamenaju v prvom rade totalny nedostatok vitaminu B, takze chod pekne do lekarne, kup nutrolinB pre deti, je v bielej skatulke a kup Bkomplex kvapky z generiky a zacni mu to davat. a musi pit! cistu vodu a caj nesladeny.
co sa tyka potravin, napis ktore chces vediet ci prekyseluju
ale v principe prekyseluje vsetko umele, keksiky a ine blbosti a polotovary. to je istota. ostatne treba pozriet individiualne

lilysk
21. mar 2013

@marikazavadka Chlorella ,alebo mlady jacmen ako doplnok stravy -robi zazraky 🙂

evelin325
21. mar 2013

@marikazavadka môj synček mával tiež opakovane afty, príčinou býva oslabená imunita, skúšali sme všetko možné, vždy sa nám vrátili, veľmi nám pomohli minerálne soli 🙂 držím palce 🙂

marikazavadka
autor
22. mar 2013

@xlucia berie b-komplex dlhodobo tie probiotika sme brali ale nejdem mu to davat mi sme vyrastli bez nich a sme v poriadku je to len tah ako vytiahnuť s človeka peniaze aj ked ich bral nič sa nezmenilo,,a za kvapky 5ml ktore mu nevydržia ani mesiac vygrcať 10 eur na to nemam ,,,

marikazavadka
autor
22. mar 2013

@lilysk možem to dať aj malemu dieťaťu ?