Prepustenie z nemocnice - postup

24. mar 2023

Ahojte som druhy den v nemocnici s malou ako sa postupuje pri prepustení? Mam tu akurat papiere prvy den, druhý, treti a prepustenie, ale neviem ako cez vikend co viem prepustaju cez vikendy ale co viem tak sa nieco posiela na testy a caka sa na vysledky cize preto myslim ze asi to cez vikend nebude...
Ďakujem za odpovede

viestta
24. mar 2023

Ak to stav dovoli prepustaju aj cez vikendy

katulienocka999
24. mar 2023

Prepúšťajú aj cez víkend.. nás tak v sobotu. Urobili malej testy, ja som bola ok, v ten deň som bola ešte na kontrolnom usg...síce som čakala skoro pol dna ale nie na výsledky,tie boli pomerne skoro ale na prepúšťacie správy a poobede sme šli domov

autor
24. mar 2023

@katulienocka999 tak malinku dnes dali pod svetlo pre zltacku ale ze nieje to nieco hrozne ...ako viem ze cez vikendy prepustaju ale ide mi o to ze nechcem tresnut somarinu ze sa posielaju do trencina ci trnavy dakde dajake vzorky a caka sa na výsledky a potom sa to riesi aj s pediatrickou malej

viestta
24. mar 2023

ak myslis novorodenecky screening, ten ide do BB a na vysledky sa necaka v porodnici

simca06022011
24. mar 2023

opytaj sa v nemocnici, kedy vas asi prepustia a aj co kde posielaju a kedybudu vysledky, na to su tam, aby ti povedali. A nemusis hadat. Na tie vysledky screningove necakas v nemocke. Jedine ak tu zltacku skontroluju a to su vysledky rychlo. pri prepusteni sa postupuje tak, ze povedia, ze idete domov dnes, pripravia vam papiere a donesu a idete. Budete sa hlasit u pediatra (ja som s nasou bola dohodnuta, uz predtym ako som rodila, zavolaal som ze ideme domov a ona prisla ku nam, zvycajne sa chodi ale na poradnu do niekolkych dni), ak bude treba ona este urobi kontrolne odbery na zltacku atd, to odporucia aj v prepustacej sprave.
No teda takto to bolo pred rokmi 🙂)) neviem ci sa nieco menilo.
Neviem ake papire tam mas, prvy druhy treti den.. tomu som velmi neporozumela 🙂

autor
24. mar 2023

@simca06022011 dakujem 🥰 myslela som tym 1,2,3 den ze mam papiere kde sa zapisuje pocas tych troch dni co som tu a posledna kolonka je prepustenie

jazula
24. mar 2023

Dcérka sa narodila vo štvrtok, prepustili nás v sobotu. Po 72 hodinách od narodenia sa berie kvapka krvi z paticky, výsledky ale vraj trvajú strašne dlho a dozvieš sa ich od svojho pediatra, iba ak je nejaký problém. Aspoň tak nám povedala naša doktorka, keď som sa pýtala 🙂. A gratulujem ❤️