Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pretrvávajúca choroba

ruthike
6. feb 2017

Takmer 4rocna dcerka pred vyse dvoma tyzdnami prekonala virozu s teplotami a pripojil sa zapal stredneho ucha. Dobrala atb a po tyzdni sla spat do skolky. Davam jej probiotika a vitamin D. Teraz uz par dni ma zvysenu teplotu medzi 37.2 -37.5. Je menej ako inokedy a obcas sa stazuje na bolest v brusku, ale zapecena nie. Dr mi povedala, ze deti maju v zime stale dake virozy. Krv odmietla odobrat. Zijeme v uk, tu pristupuju k detskym chorobam benevolentnejsie. Dr mi povedala,ze pokial je mala aktivna a teplota nestupne ma chodit do skolky. Mna to ale znepokojuje, keby sa pridruzila nadcha, kasel alebo bolave hrdlo, tak by som vedela na com sme.
Mate skusenosti s takymito stavmi?
Mame sukromne poistenie, alestale potrebujem odporucenie od obvodnej, ktore mi ona zatial neda. Ja sa k pediatrovi este nechystam, ale aspon krv by som jej teda chcela dat vysetrit, len neviem ci mi to bude na nieco platne, lebo ak bude mat zvysene leukocity urcite mi povedia, ze je po zapale a ak erytrocity tak mi povedia, ze ma v strave malo zeleza:(

Dakujem za rady a skusenosti

tutu_1
7. feb 2017

My sme boli rok co rok chorí. Od septembra do jari. Syn pre toto veľmi vymeskaval v škole. Kupovala som mu vsetko možné aj nemožne. Bežne dostával C aj D vitamin a prípravky z hlivy no aj tak sme riešili prechladnutia a choroby. Až som raz čítala na nete o imunoglukane. V tej dobe bol syn opäť chorý a pýtala som sa na to našej lekárky. Povedala, ze môžeme vyskúšať. Ona s tym ma vraj dobre skusenosti aj keď je to drahší doplnok. A odvtedy klop klop sa syn drží. Ked vidím ze na neho nieco ide da si jednu tabletku ráno a jednu vecer a zaobideme sa vačšinou bez prechladnutia. Pre nas je to maly zázrak kedze bol skoro stale na ATB a skoro kazdy rok sme skončili na ORL.

ruthike
autor
7. feb 2017

Dakujem