Privretý prst do auta

lutia
14. okt 2013

ahojte, mojmu synovi som privrela prst do dveri auta a priamo na mieste kde ma nechtik, najprv to mal pekne tak som si myslela ze to bude oki...ale o 2 dni mu to sfialovelo...nakolko sme boli u doktora v tom case tak mi povedal doktor ze nechtik sa odlupne a tak sa aj stalo ze sa malemu nechtik uvolnil ale len po bocnych stranach a nakolko sa necht neuvolnil cely som mu zacala prelepovat prst...takto ubiehali dni a nakolko pomaly zacal necht rast som malemu pomalinky odstrihavala nechtik (ale len tu cast nechtika kt mu pretrcala cez lozko...aby v pripade narazu prstekom sa mu necht nezlomil a aby ho to nebolelo) a prelepovala a prelepovala....po 2-3 tyzdnoch pri prelepovani som si vsimla ze sa mu necht odlomil v tom mieste stareho a noveho nechtu (bola tam zlomenina nechtu) a tak som sa potesila ze uz bude len novy nechtik kt pekne dorastie....a tu je problem, dnes pri prelepovani prsta som si vsimla ze nechtik ma len do stvrtinky dorasteny a ako sa konci ten novy necht ma tam taky pasik hrubsej vrstvy koze po celej dlzke....v pripade ze by boli nejake otazky ze ako to vizera tak by som aj hodila foto....
a preto sa pytam, dorastie nechtik do normalu vzdy alebo uz nikdy nebude mat taky necht aky mal.....dakujem

zita19
14. okt 2013

Posli mi foto na IP

jajus28
14. okt 2013

Neboj necht dorastie pekny a novy chce to len cas, a praveze mne osobne sa stalo ze mi narastol krajsi ako som mala predtym, no mne to mama zabalovala to facu aby dychal a robievala mi nejake zemiakove cesticko na hojenie lebo ja som ho mala ohnisany.

nikaa201
19. jan 2014

Dobrý den moja dcéra má zltý necht ale už sa jej odlupuje hygienu dodržujeme na to aby to mala mykozu a za posledné dva týždne nerevala že by si ho niekde narazila aspon nie pri mne. neviem či mám ísť s nou doktorke alebo mám počkať kým jej zlezie. neviem ako to pod ním vyzerá myslím že tam má nový nechtík ale bolí ju to. Dakujem za info.

bambolla231
31. jan 2019

Dobrý deň mamičky môj maly si tiež privrel palcek do dverí autá hneď mu to sfialovelo a opuchlo.Zlomene to nemal ale nechet je celý fialový ma to opuchnuté až po prvý zhyb od nechtu a má tam asi aj hnis.Neviem čo mám robiť ako ďalej postupovať.Poobede vložím foto.Dakujem za každú radu

domculik
31. jan 2019

@lutia neboj dorastie postupne ;). Aj moj to mal take a o par tyzdnov normalny nechtik.