Probiotiká Enterina

7macka7
5. feb 2015

Pekny den ....ma niekto skusenosti s probiotikami Enterina??? Boli nam odporucene od pediatricky. Mame alergiu na bkm...+ laktozu....myslite,ze su vhodne?
Dakujem za vsetky skusenosti.
Pekny den

evulikm
5. feb 2015

Ahoj, my užívame Enterinu, ak máme hnačku. Mne ich odporučila v týchto stavoch pediatrička. Dlhodobo sme ich neužívali, iba v tých dňoch, keď bola hnačka. Keď hnačka prešla, tak som dávala probiotiká BioGaia

7macka7
autor
5. feb 2015

@evulikm Dakujem pekne za odpoved....malama teraz hnacky a 5 dni mala vysoke horucky...kde sme davali cipky a z tych ju prehanalo....tak nam odporucila dane probiotika....len sa bojim....vzhladom na to,ze mame alergiu na bkm a crievka dost znicene ....aby sim jej este viac neuskodila :(

reny2010
5. feb 2015

@7macka7 moj syn ma alergiu na bkm +na ine veci a enterinu pri hnacke davame odmala. Ziadne problemy sme nemali,a pomohla,takze mozem ju len odporucit z vlastnej skusenosti.

7macka7
autor
6. feb 2015

@reny2010 dakujem velmi pekne za info 🙂 velmi ste mi pomohli...

jani6969
10. jan 2017

Ahoj viem ze je to uz starsi prispevok ale my berieme probiofix inum, enterina su cucoriedky co nepovazujem za velmi stastne riesenie na intoleranciu . Nieco som si pozistovala aj sama a velmi zalezi na tom ake probiotikum pouzijes. Niekedy menej je viac resp.spravne voleny konkretny kmen je lepsi ako 9 inych v kope a spolu s bečkami. Probiofix inum obsahuje kmenn Lgg , ten obal je z cistej zelatiny, a este bifidobakteriu bb12, ktora sa dava aj tehotnym, a detom narodenych sekciou a na umelej vyzive. Vela som citala o tom a na tieto kmene je aj najviac studii.

katarinkaaa
27. mar 2018

@jani6969 prosim, kde najdem info o vhodnosti probiotik pre alergika na bkm plus intolerancia laktozy?
vdaka

jani6969
28. mar 2018

@katarinkaaa daj mi tvoj mail poslem ti clanky klinicke studie a podobne co sa aj mne podarilo ziskat.