Problém so stolicou

kristinka1234
26. jún 2013

poradte mi prosim vas, mala mi uz dva dni kaka len take tvrdsie bobenky , chudiatko tlaci vkuse treba jej aj ale neda sa jej vytlacit nic okrem bobky...skusala som harmancek a teplu vodu..mate nejake ine overene riesenia ? dakujem vopred za odpovede

kremko
26. jún 2013

Nam zabera 100% jablkovy dzus alebo stava zo slivkoveho kompotu.

brita
26. jún 2013

My ked mame tvrde, ja dam hrusku (pyre), hruskovu stavicku alebo marhulku ci marhulovu stavicku a hned je kakanicka ako ma byt 😉 Overene a funguje. 😉 Ak je to opacne, ze maju moji krpci riedku, dam cucoriedku alebo bananik a zase sa to hned upravi.

marcellka32
26. jún 2013

Viac ovocia,často podávať čistú vodu, nie dzusiky, slivkovy kompot, prinajhoršom duphalac- je to nenavykovy sirup.

linda20111
26. jún 2013

@kristinka1234 nepises ake velke mas babo, ak je este malicke, tak stavu zo slivkoveho kompotu, ak vacsie a papa uz ovocie tak slivkovy kompot so stavou. to na 100percent zaberie

slovnicek23
26. jún 2013

súhlasím s babami + nám odporučila pediatrička probiotika Biogaiu. Nám to pomohlo

kristinka1234
autor
27. jún 2013

no malá ma polroka 🙂 skusim dnes ten jablckovy dzus ci tu stavicku 🙂 dakujem za rady velmi ste mi pomohli 🙂

mechurik
29. jún 2013

ahoj, treba jest vlakninu

piskorova
19. okt 2013

nasa mala ma 10 mesiacov a ma problem tiez zo stolicou a boli sme u lekara povedal nam ze ona ma tvrdu stolicu nie zvonka ale zvnutra a ma bolesti a povedali nam ze na vysetrenia je primala