Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Promethazin B5

veonli
25. apr 2014

mala ma kasel ma 3r dr.jej dal prometazin 3x2.5ml nechcela mu otvorit usta robila cirkus,tak povedal ze je to aj na ukludnenie,o kasli v letaku nic nepisu,mata skusenosti?

monicm
25. apr 2014

@veonli promethazin je super na kašeľ.nelieči ho vyslovene,ale ukľudnuje,upokojuje pri dráždení na kašeľ.ja ho mám pre deti ako prípad núdze,ked začnú v noci kašľať,aby sa vyspali.

mimibb
25. apr 2014

@veonli Nam ho dr predpisala na ukludnenie... s tym, ze je to sirup na kasel. 🙂

gretocka
25. apr 2014

manzel ho teraz dosal od alergologicky spolu s dalsimi liekmi lebo ho slo od kaslu zadusit a tiez som sa velmi cudovala ked som citala pribalovy letak 🙂 ale uz ho vysadil po desiatich dnoch, lebo uz takmer nekasle...

mimisaka
22. máj 2014

@mimibb prepáčte, že vám vstupujem do diskusie.mi sme ho dostali teraz na tlmenie hyperaktivity.ako ste s ním zatiaľ spokojná?beriete ráno, či večer?

mimibb
23. máj 2014

@mimisaka Uz ho na statsie nemusime brat...no davala som jej ho tak cca 2hod pred spanik, kedze sme ho brali kvoli nekludnemu spanku a vobec neschopnosti zaspat 🙂

mimisaka
24. máj 2014

@mimibb aha,tak to mi máme kvôli inému problému, hyperaktivite.v noci spí dobre.

nikolka77
18. sep 2014

baby a pomohol vam?my mame ist na vysetrenie k srdciarovi a dokina mi doporucila totok , bo maly len reve u lekara a nenecha sa vysetrit, vraj ho to ukludni..ale ked som teaz citala ze je aj na kasel tak som zvedava teda.. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli