icon

Prosím vás, viete niekto čo by to mohlo byť? Červený výsyp - alergia?

avatar
benofka
27. nov 2018
avatar
evalin88
27. nov 2018

Škriabe si to ??? Svrbi to ??

avatar
asia83
27. nov 2018

@benofka Svrbí to? Je to suché? Sú prítomné horúčky? Dali ste málo informácií. Určite ísť k pediatričke.

avatar
stratenanajdena
27. nov 2018

Ako dlho to má? Utekajte hneď na pohotovosť radšej, mohlo by ísť aj o meningykoky! Tam mu spravia všetky podrobné vyšetrenia a odbery a budete aspoň vedieť, na čom je. Lebo to nevyzerá pekne.

avatar
benofka
autor
27. nov 2018

@evalin88
@asia83
@stratenanajdena
Dakujem za odpoved, neskriabe si to , vyzera ze ju to ani nesvrbi, ma len jeden rok...
Sme v zahranici V dansku a kedze tu lekarsky system je taky ze sa objednavat musi chcela som napisat a nedaju sa tu kupit fenistil kvapky...
Mala je este kojena...

avatar
benofka
autor
27. nov 2018

@stratenanajdena
@asia83
@evalin88
Nema horucky , nema nic nieje chora, naskor som si myslela ci nemoze byt alergicka na citrus ...ma to asi 2 -3 dni a ano je to sucheee

avatar
asia83
27. nov 2018

@benofka Mne citrusty spúšťali atopický ekzém, zhoršovali. Krémujte jej to niečím mastným a neagresívnym a objednajte sa ku doktorke.

avatar
evalin88
27. nov 2018

Tiež ma napadol atopicky egzem.. mameho tiež.. začal na tvari.. neškriabal sa ale tak šuchal čelo o plachtu.. tiež kojim.. a vypila som (ja krava) pomarančovy džus. Bolo to červene a suche, koža akoby zhrubnuta. Skus najsť neaku miestnu značku kozmetiky pre alergikov.. neobliekať na to miesto nič tmavomodre a čierne. 100 percent bavlna.. blede farby