Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pustia ma po operácii k dieťaťu na Detskej ortopédii v Žiline?

micuska12145
29. jún 2014

Kedy vas pustili po Operacii k dietatku?
Ake su sestricky?naćo sa pripravit?

bibina32
2. júl 2014

Ja som tam bola tyzden, v aprili. Mojho syna neoperovali ale lezala som s dvoma mamickami a tie zvolali hned ked ich doviezli z operacky. Sestricky su dobre, len ked prides tak sa opytaj na vsetko co chces lebo mne nepovedali nic, druha mamicka mi povedala ako to tam funguje. Iba jedna sestricka pri prijme ukaze kde su wc, ako je to so stravou a tak, mozno na nu natrafis. 😀 To som videla ked sme odchadzali ako pekne vysvetluje. Stravu mal iba môj maly ma 5 rokov a nam to stacilo, lebo to boli porcie velke, ranajky byvali suche, obed polievka a maso s prilohou a vecera tiez maso s prilohou iba cez vikend byvali suche vecere. Ked si chces odskocit do bufetu tak povies sestrickam a oni ti otvoria. Inac vsetky mamicky si to tak dali, ze jedli s detmi. A obeduj rychlo 😉 ,lebo ked rozda pocka asi pat minut a ide zbierat taniere. To nam vadilo ze clovek kym donuti dieta jest a potom este ty chces zjest, davaju malo casu na tom sme sa zhodli vsetky mamicky. Jedenie nosia na izbu. Mozes ist aj na balkon je tam velky, su tam aj susiaky, ked si chces preprat v rukach nieco. Len fajcit sa na balkone nemoze. 😝 My sme mali aj telku, isla tam stv 1. 😵 Neboj, doktori su tiez dobry, operacie robia kazdy den. Drzim palce

Tu začni písať odpoveď...

Odošli