Pyridoxin pre trojmesačné dieťa

gabuss
22. apr 2014

Ahojte. Neurologicka nam odporucila podavat 3-mesacnemu syncekovi pyridoxin (vitamin B6) avsak po jeho kupe a precitani pribaloveho letaku som zistila, ze je urceny pre deti od troch rokov. Davku by som sice podavala polovicnu, ale aj tak mi neda sa opytat, ci s tym mate niektora skúsenosti - podavat tento vyzivovy doplnokk malemu babatku aj napriek tomu, ze nie je pre neho priamo urceny. Vopred dakujem

saska.t
22. apr 2014

@gabuss porad sa s viacerymi Dr. a uvidis ci sa na Tom zhodnu...

monicm
22. apr 2014

aj my sme už mali lieky,ktoré boli určené pre väčšiu vekovú skupinu a bola upravená dávka,lenže u nás to bolo nevyhnutné.........................porad sa so svojim pediatrom,čo ti na to povie,určite máš v karte zapísané,prečo je predpísaný a možno poradí alternatívu vhodnú pre tvoje dieťa

matrix87
22. apr 2014

aj my sme mali pyridoxín, pol tabletky denne, ked mal malý 3 mesiace, všetko bolo v pohode...

usacek79
22. apr 2014

davame ho od 3mesiaca stvrtku denne, kedze to odporucaju pediatri, tak hadam vedia co robia 🙂

euka210
22. apr 2014

aj moj prvy ho bral 1/4, lebo bol placlivv, malo spal atd....rychlo som ho zrusila, lebo bol jednoducho a je citlivejsie dieta a ako maly dost narocny

090379
22. apr 2014

Ahoj, nič sa neboj, môj malý sa narodil v 30 týždni a keď ho pustili z pôrodnice tak hneď začal brať pyridoxin, aj keď len štvrťku...všetko bude v pohode 😉

sedmokraskadl
Autor odpoveď zmazal
Zobraz