Rakytníkový olej

klaudy444
20. dec 2016

Mamicky, ktore preferujete olejceky, namiesto liekov, probiotik atd.... kde kupim 100% bio panensky rakytnikovy olej za dobru cenu? nasla som aj lacnejsie aj drahsie, no nechcem ´´hoco´´ radsej kvalitnejsi a ak by bol za rozumnu cenu... nie je vsade vysvetlene do bodky, z coho je ten olej, ako je lisovany a tak, cize neviem si sama vybrat. Radsej si dam poradit a kupim uz overeny olejcek, lebo niektory vyrobcovia daju vysoku cenu aj ked ten olej je zmiesany alebo co, cize ani podla ceny sa neviem riadit:/ dakujem za kazdu skusenost🙂

lericenkam
20. dec 2016

Ahoj, ja kupujem u nas(pod Tatrami) v takom malom obchodiku arganovy olej 100ml za cca 15€je za studena lisovany v bio kvalite od firmy Biopurus a som spokojna. Na etikete je uvedene, ze 100% a nie je s nicim inym pomiesany. Ta cena je podla mna vysoka, ale ja neminan peniaze na zbytocnosti preto si takyto luxus doprajem -raz za cas.

girlie81
20. dec 2016

Tu kupujem - zlatyrakytnik.sk
Je to z PD v Tvrdosovciach a maximalna spokojnost 😉

klaudy444
autor
20. dec 2016

@lericenkam na co je prosim ta dobyr arganovy olej?dakujem

klaudy444
autor
20. dec 2016

@girlie81 dakujem...este sa chcem spytat, pri davkovani 2kvapky denne-ako dlho vydrzi ta flasticka?

lericenkam
21. dec 2016

@klaudy444 arganovy olej je vyborny proti vraskam a jazvam na kozi ale ma aj ine ucinky pri uzivani z vnutra, mam katalog tam si pozriem co chcem riesit, napr teraz uzivam moringovy olej na zrak a cievy. Ahoj

lericenkam
21. dec 2016

@klaudy444 Ty asi chces posilnit imunitu dietatka, ked hladas rakytnikovy a spominas 2kvapky.
🙂

klaudy444
autor
21. dec 2016

@lericenkam mamicka vyssie co davala link, tak tam som citala ze 2-5 kvapiek... a ano, chcem jej to davat na posilnenie imunity a aj sebe🙂

klaudy444
autor
21. dec 2016

@tynamartina dakujem a po kolko kvapiek davs prosim ta denne? kolko vydrzi ta flasticka?diky

tynamartina
22. dec 2016

Pisane je 7 kvapiek 2 krat denne ja damam malej4- 5 kvapiek 2 krat denne, nechem jej davat rovnako akoby som dala sebe. Mam ho iba asi tyzden ale nezda sa ze by s neho ubudlo( teda urcite ubudlo), tak myslim ze vydrzi dlho.