Ranné nevoľnosti u 4-ročného dieťaťa

ardnaxela1989
31. aug 2023

Ahojte všetko začalo sobotu dcera bola placliva od rana a iba ležať chcela celý deň pre lezala co u nej nieje zvykom v nedeľu tiež to uz aj zvracala pondelok ráno sme snou išli ku doktorke po edal a ze to ma z tepla doobedu niekoľko krát zvracala utorok ráno zase zvracala pobede uz bolo dobre sama si pytala aj jest aj sa hrala vstala v posteli no v stredu ráno opet zvracala isla som snou z novú ku doktorke pichla jej inekciu proti zvracaniu no aj tak ešte raz zvracala a bolo všetko v poriadku no dnes ráno sa zobudila s tým ze ju napína na zvracanie a zase zvracala a to len ráno ja neviem co uz snou mam robiť 😒

nikdenikto
31. aug 2023

No poziadaj lekárku o nejaké podrobnejšie testy, nech vás pošle na sono brucha napríklad

ardnaxela1989
autor
31. aug 2023

@nikdenikto uvidím ako jej bude dnes a pojdem snou zajtra znovu ku doktorke napísala som tu preto ci tu niekto niečo neriešil podobne

tanyan
31. aug 2023

@ardnaxela1989 Zajtra je štátny sviatok a predpokladám, že na pohotovosť kvôli tomu nechceš ísť. Aspoň lekárke zavolaj, že to pokračuje...
Nemá problémy pri jedení a pití? Ciká a kaká normálne? Má nejaké bolesti?

suzitok
31. aug 2023

Ahoj, nemôže to mať psychický pôvod? Nejaké zmeny, niečo, čo vyvolalo strach, stres?

ardnaxela1989
autor
31. aug 2023

@tanyan mne to úplne vypadlo ze zajtra je štátny sviatok zavolám tam ešte dnes pobede všetko normalne aj sama si pýta papať uz niekolko dni ma kvôli tomu diétu teraz vyzvracala žalúdočné kyseliny a zaspala

ardnaxela1989
autor
31. aug 2023

@suzitok aj mňa to už napadlo pondelok ide prvý krát do skolky jedine z toho môže mať stres ja uz naozaj neviem

kittykat22
31. aug 2023

@ardnaxela1989 skus kupit biopron - probiotikum pre deti. Idealny na toto by bol hylak, ale ten ma vypadok. Ak je to psychickeho povodu, nechces ju k sebe zobrat spavat do postele na par dni? U nas to vzdy pomaha. Vzdy pred spanim sa dozviem vela veci, co maleho trapi.

ardnaxela1989
autor
31. aug 2023

@kittykat22 práve že ona somnou spava v posteli bere aj probitika také cukríkov

suzitok
31. aug 2023

@ardnaxela1989 no mne toto malý robil..aj v škôlke, aj v škole...bol to nepokoj a strach z nepoznaného

kittykat22
31. aug 2023

@ardnaxela1989 neviem co davas malej, ale vela probiotik sa len tak tvari. Nemaju moc ucinok. Skus ten biopron.