Riedka stolica dvojmesačného synčeka

paulina29
26. okt 2015

Ahojte mamicky, nas skoro dvojmesacny syncek papa UM bebu A.R a zacal mat zelenu riedku stolicu...nemate niekto skusenosti? Vopred velmi pekne dakujem 🙂

divozienka26
26. okt 2015

To je u babatiek normalne, ze maju riedku aj zelenu stolicu. Nemaju mat z coho hustu 🙂 Hlavne ze kaka. Ak by prestal kakat potom to treba riesit.

paulina29
autor
26. okt 2015

Dakujem velmi pekne 🙂 som sa toho zlakla lebo doteraz mal taku zltu a teraz zelenu aj sme menili mliecko tak som sa bala,ze aby som mu nejako neublizila

divozienka26
26. okt 2015

@paulina29 ja som sa strasne zlakla ked som malej nasla v plienke cierne asi 1cm nitky :D plnu plienku....a potom som sa docitala ze to je z bananu :D :D Takze v poho, ale jasne radsej sa spytat ako sa strachovat 🙂

filipka3
27. okt 2015
Používateľ filipka3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od filipka3.

Ak má riedku stolicu tak to je normálne. Ak máš pocit, že plienku meníš často - môže to byť aj hnačka z UM. Na nadúvanie a hnačku som ja dávala kvapky Coliprev. Takže si odsleduj čo to je aby to bolo všetko s malým v poriadku 🙂

divozienka26
28. okt 2015

V 2m moja mala mala v kazdej plienke nakakane, cize nieviem potom co znamena casto 🙂 Neskor je to uz samozrejme ine 🙂

teada
28. okt 2015

aj moj syncek, ked mal dva mesiace, dokonca aj viac, tak mal uplne kazdu plienku nakakanu aj v noci aj pocas dna , vzdy ked papal, uz aj kakal🙂je to normalne, a z mlieka musi mat jedine riedku, az ked zacnes prikrmovat pol roku zeleninou a pod., tak najdes v plienke aj nieco ine🙂...

paulina29
autor
28. okt 2015

Dakujem babulky 🙂 mna zarazila aj ta zelena farba toho kakania niekde som citala ze to mozu byt aj prechladnute crievka tak neviem...a s tym kakanim som to odsledovala kaka mi raz za den ale ze poriadne 😀