Používame cookies. Viac informácií tu. OK
luciazen
27. nov 2018

@slnecnica82 ahoj,mne to tiež odporučila krcná lekárka,ale malej sa opäť vrátili sopliky,keď som jej to začala dávať,tak som aj prestala.detska lekarka povedala,ze to je taka novinka teraz,že to mozem skusit.mam otvorene 2 balenia,keby si to chcela vyskúšať.

luciazen
27. nov 2018

@luciazen neotvorene balenia som myslela ☺️

slnecnica82
autor
27. nov 2018

@luciazen ďakujem ale už som kúpila dnes v lekárni.

luciazen
29. nov 2018

@slnecnica82 ☺️

luciazen
29. nov 2018

@luciazen dúfam, že vám to pomôže

jajabajaja
1. feb 2019

ahojte, syn sa po prvom nastriekani stazuje,ze mu to strasne smrdi a ze ho z toho boli hlava.stretli ste sa s niecim podobnym?kedze aplikator nema mat nik dalsi v nose podla navodu,nechcem to testovat,aby som mu tam nezaniesla "svoje bacily"...ale zaujimalo by ma,ci to moze ozaj az tak smrdiet,ze sa mi 6,5rocne dieta kvoli tomu rozmrnci...???

slnecnica82
autor
1. feb 2019

@jajabajaja môj má 3,5 roka , nesťažuje sa že mu to smrdí...akurát berieme druhú dávku a včera začal mrncat, že ho to štipe...ale myslím, že nie veľmi, lebo nerobí z toho divadlo 😁

adalea
1. feb 2019

@jajabajaja moja tiež hovorila, že smrdí, štípe. Ja som to skúsila, mne to nesmrdi, ale ona mi hovorila, že ju až od smradu napína, tak sme to prerušili...

jajabajaja
3. feb 2019

@slnecnica82 dakujem za skusenost.

jajabajaja
3. feb 2019

@adalea tak to mame asi podobne. tiez mu z toho bolo zle...a najnovsie mi to naschval nosom vyfukuje. dufam,ze ako sa to rozprskne, nieco(aspon cast) v nose predsalen zostane. uvidim ako to bude dalej,ak by sa stale stazoval,asi to tiez budeme musiet prerusit....

sionell
17. feb 2019

Kopirujem moj prispevok z inej skupiny: Neaplikujte to dcerke rano pred skolkou, lebo jej aj tak vsetko vytecie so soplikmi a zbytocne ju tym stresujete. Tieto probiotika boli po aplikacii u cca 15-30 % ludi pritomne aj po 3 mesiacoch, cize to ci je aplikovana rano alebo inokedy je nepodstatne. Skuste jej to vstreknut poobede a potom znova vecer tak, aby sa to nedostalo do hrdla - nech nepotahuje nosom po vstreknuti, a nech si potom nelahne, ale ostane sediet. A odporucam dat cmulat cukrik a pustit oblubenu rozpravku, potom nebude plakat a Rhinogermina ma sancu v nosteku zaschnut a ostat v nom aspon na chvilu. Mna to teiz drazdilo, ale pomohlo to, v novembri, decmbri a januari sme ostali zdravi po prvy krat za 5 rokov. Ale stipe to v hrdle ako ked mate anginu, no trva to asi len 10 minut. Najlepsie je ak sa to nedostane do hrdla hned na zaciatku, ale stecie to tam az po chvilke, potom to stipe menej.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli