Rozprávky bez rozprávania

poohie
30. okt 2013

Ahojte mamicky, viete mi poradit nejake rozpravky pre male deti, v ktorych sa nerozprava? okrem 'A je to', krtka a pingu.
pripadne kde sa rozprava veeeelmi pomaly. dakujem.

michaela.g
30. okt 2013

@poohie u nas jednoznacne Masa a medved, je tam len par hlasok sice po rusky ale mala sa nestazuje, aj tak jej to komentujem 😉

https://www.youtube.com/watch?v=os00JDq_rKk
josenka
30. okt 2013

@poohie Lolek a Bolek, Rexík, Tri svište, No počkaj

dadushe
30. okt 2013

Ještě Červík Pepík alias Koulelo se jablíčko, Timmy time, O človíčkovi 🙂
@poohie

dadushe
30. okt 2013

@poohie Jooo a ještě Mio mao:D

m_ij_ka
30. okt 2013

@poohie Kremienok a Chocholúšik, Kukulienka moja malá teraz na tomto fičí, baví ju to, uvidíme dokedy

ichbinich
30. okt 2013

Timmy Time a Shaun the Sheep
Pricom Timmy Time je pre mensie deti, od 2 rokov. Shaun je pre vacsie deti, je to ciastocne dost hekticke a nie vzdy su k sebe mili 😉
A este TuTiTu. Tam len povedia na konci jedno slovo. To su 3 minuty, jeden akoze lietajuci tanier "vyrobi" nieco, no a nakoniec povie nazov toho, co vyrobil (auto, zeriav, cokoladu,...) Hudba je taka oblbovacia, a je to podla mna pre male deti, ale momentalne sa moj skoro 4-rocny syn nevie toho vynadivat... (Len keby som mu nemusela kazde tri minuty ist pustit dalsie 😀 :- D 😀)

poohie
autor
31. okt 2013

jeeej, dakujem vam pekne! niektore nepoznam vobec, pohladam.
a na ovecku shaun som uplne zabudla.
tutitu inak tiez nahodou som raz pustila 4-rocnemu a strasne ho to bavilo, presne som si vravela, ze ta hudba - no koniec 🙂 ale tiez stale chcel pustat dalsie 🙂 to je trosku nevyhodne, lebo za 3 minuty clovek nic nespravi. ale to sa poriesi 🙂
vdaka vsetkym! jaj ci to musim vymenovat, cudny system...
@michaela.g, @josenka, @dadushe, @m_ij_ka, @ichbinich

bronia13
31. okt 2013

Vlka a zajac, a je to, Medved a Masa,Macko usko... uz ma asi viacej momentalne nenapada...