Rybacia masť na zapareniny - skúsenosti

dovidopp
29. júl 2022

Dobry deň dávali ste detickam na zapareniny rybaciu masť ? Aké s ňou máte skúsenosti ? Nám nič nepomáha skúšali sme meniť plienky aj obrúsky zadoček nechávam vetrať pri každom prebaľovanie

zuzana2299
29. júl 2022

@dovidopp ja som davala rybaciu ale nemala som pocit ze by extra pomáhala. Najrýchlejšie sa zahojili ked som davala Alverde baby na zapareniny z dm drogerie alebo detský púder značky Topfer. Ten neobsahuje mastenec. Objednavala som ho cez internet.

maciak410
29. júl 2022

@dovidopp používame podľa mňa je dobrá ale keď už má trošku zapareniny natriem imazolom.

lubica9414
29. júl 2022

@dovidopp my máme Spiridea, super vec

sara07
29. júl 2022

ano ale má byt čerstvá , čiže menšie množstvo si kupit a robená v lekarni ja som tie maste rôzne striedala ,
vyhod vlhčené utierky najviac čo sa dá, a radšej vždy pod vodu , ja som zistila že ked ich nepouživam malo dieta ovela menej zaparenin, jasné ked si vonku atd sa nevyhneš ale doma td

doda26
29. júl 2022

@dovidopp ja davam a za mna top! Napriklad imazol nam vobec nezabral, ani sudocrem a ani bephanten a potom som len zo zofalstva kupila najlacnejsiu rybiu mast a zazrak 😄

sundew
29. júl 2022

@dovidopp nam pomohla ihned

lussysi
29. júl 2022

@dovidopp my máme plienky babylove dm a rybaciu masť z dmky používam a mame už rok a ešte nikdy sme nemali zapareniny..

petkasaurus
29. júl 2022

@dovidopp nam pomaha, aj v nemocnici ju davali vsetkym..

54tinka54
29. júl 2022

@dovidopp rybaciu masť skôr používame na prevenciu proti zapareninám, na zapareniny už moc nefungovala.. vtedy pomohol imazol

lusyc
29. júl 2022

Používala som aj ako prevenciu aj na zapareniny taku v zelenej tube z lekarne. Spokojnosť.

ivangeline
29. júl 2022

1 druh plienok a voda

drobcek17
29. júl 2022

@dovidopp nám pomáhala len rybacia masť a to sme s malým skúsili všeličo, mali sme sudokrem po ňom sa vyhodil ako divý, imazol ten bol hrozný, aviril, bepanten potom ešte nejaké menej známe. Až sme neskôr skúsili tu rybiu masť v takom zelenom obale a len tá pomáhala. Syn má teraz 3 roky a sem tam ju použijeme. A to malý mal veľké zapareniny on bol taký tucnejsi tak sa mu robili skoro všade

riskoh
29. júl 2022

Obom mojim deťom pomáhala masť bepanthen baby, žiadne vlhčené obrusky,umývať vždy čistou vodou

dovidopp
autor
29. júl 2022

Ďakujem za odpovede 😊