Šampón pre citlivú detskú pokožku

batmanka
11. mar 2021

Žienky prosím o radu a skúsenosti... Dcéra má od narodenia atopicku pokožku.Pouzivame špeciálne sprch.gely a krémy ,no začala nás trápiť aj pokožka vlasov.Nesmierne ju svrbí a má ju presušenu.Spravil sa nám aj ekzém , ktorý jej mokval.Momentalne ho máme vyliečení, no hľadám pre ňu vhodný šampón aby sa jej uľavilo.Ďakujem za každú skúsenosť a radu😉

baloo
11. mar 2021

@batmanka neviem kolko rocna je dcerka ale ja mam velmi dobre skusenosti s kozmetikou Baby Boo z dmky (je to sprchac vhodny aj na vlasky cize skor pre mensie babo a vsetko prirodne zlozenie len dost vysoka cena) a potom sme pouzivali aj Hristina kozmetiku a tiez som bola spoko maju iba prirodne zlozenia. Preto som sa zameriavala na taketo prirodnejsie lebo tie umeliny vyvolavaju ekzem, aj ked to nie je pravidlo ale treba si precitat ci neobsahuje nejaku bylinku ktora moze byt drazdiva napr. kamilka niektorym detickam vadi a podobne.

batmanka
autor
11. mar 2021

@baloo dcéra má 9rokov , dlhšie to už riešime, pretože keď jej jeden šampón sadol na pokožku hlavy, ničil jej kvalitu vlasu...za krem na telo dávam bežne 20e... beriem to ako investíciu do zdravia😉

maca283
11. mar 2021

@batmanka ja odporúča SanAktiv šampón je hustý tak že netreba veľa je z výťažkov mŕtveho mora

karmen118
11. mar 2021

My používame pri deťoch Seba Med kozmetiku z DMka, dcérka má tiež atopický ekzém. Používame od nich telový gél, telové mlieko a šampón.