Šelest u 8-ročnej dcérky

15. mar 2023

Ahojte baby včera som bola s dcérkou u lekárky keďže je chorá a ma vysoké horúčky doktorka pri počúvaní srdiečka vravela ze ma šelest na srdiečku vraj to môže byť z horúčky bude ju musieť vypočuť keď bude zdravá dosť ma to vystrašilo máte s tým skúsenosť hrozné sa bojím že dcérka bude mať problém zo srdiečkom 😢😢 .

ninka297
15. mar 2023

Neboj sa 🙏 naozaj to moze byt z horucky. Ked pridete na kontrolu, tak ju znova vysetri a uvidi sa. A aj keby mala, iba sa to sleduje a vekom to aj zmizne. Moj brat, aj manzel to v detstve mali, a teraz su uplne v poriadku 😊

bessie12
15. mar 2023

Neboj, urcite bude v poriadku. Ja som mala selest od narodenia a vyrástla som z toho 🙂

sojorez
15. mar 2023

Ja mam selest ako nasledok reumatickej horucky z detstva, ako dieta som bola sledovana na kardio ambulancii, zijem aktivne - beham, lyzujem, bicykel, turistika, tri tehotenstva bez problemov... Zbytocne nestresuj, po chorobe ju vysetria a uvidis, aky bude zaver. Selestov je viac druhov, niektore sice zavaznejsie, pri inych nepostrehnes, ze ho clovek ma.

lucia147852
15. mar 2023

Aj moja 6 ročná má. Je len sledovaná na kardio. Všetko inak v poriadku. Dr hovoril, že to často zmizne keď sa rozšíri hrudny kôš celkovým rastom.

21anjelik19
15. mar 2023

Ja mam šelest už 25 rokov....neobmedzuje ma to nijako ...len sa možno rýchlejšie spotím a zadýcham ale je to ok ....tak žiadne starosti..možno sa jej to vstrebe

mogaa
16. mar 2023

no odvážne tvrdenie ak lekárka len z popočúvania chorého dieťaťa povie že má šelest.....treba počkať kým dieťa vyzdravie a potom ťa mala poslať na kardiológiu a nie "z voleja" že dieťa má šelest....

slavomira236
16. mar 2023

Ja co pamatam som chodila na kontroly v detstve so selestom neskor uz nie...syn kedu robili predoperacne tiez mu bol zisteny slabi nic stym nerobia ano ho nesleduju. Selest na vela deti